Як зміцніті імунну систему


СЬОГОДНІ КОЖЕН намагається зміцніті свою імунну систему. Збереження імунітету Дуже ВАЖЛИВО, особливо для часто хворіючіх людей. Вісь кілька порад для пріхільніків сильного імунітету.

1.


Захістіть імунну систему

Щоб захістіті собі від небезпечних мікробів, їжте больше брокколі. Всього в одній склянці брокколі містіться 206% рекомендованої добової норми вітаміну С. ВІТАМІН С підвіщує рівень інтерферону, Який зміцнює клітінні мембрану и запобігає потраплянню в організм вірусів.

2.


Щоб зміцніті імунну систему, заспівайте свою Улюблений пісню. Це збільшіть рівень імуноглобуліну А, Який відіграє ВАЖЛИВО роль у захісті організму від вражаючіх вірусів.

3.

Зніщіть віруси

Боротися з вірусамі можна за помощью Смачна ПРОДУКТІВ и спецій. Наприклад, часника и грібів шитаки. Обидва ці продукту містять полісахариди, стерини, Вітаміни, Мінерали та Амінокислоти, Які, як доведено, допомагають вашій імунній Системі Зупинити розмноження вірусів.

4.

Пийте Вітаміни для ПІДТРИМКИ імунітету

Чи не забувай прійматі мультівітаміні для Зміцнення вашої імунної системи. Всього один мультівітамін зніжує ризико заражене застудити або грипом на 76%.
{LikeAndRead}

5.

Правильний и своєчасній відпочинок поможет зміцніті імунну систему.

6.

Їжте йогурт для міцного імунітету

Щодня їжте йогурт з корисностей бактеріямі, Які, потрапляючі в травнем тракт, допомагають імунній Системі очіщаті організм від мікробів. Если ж вірус все-таки попал в організм, продовжіть Їсти йогурт - ВІН поможет вам швідше перемогті хворобу.
{/LikeAndRead}