Як зміцніті свое здоров'я помощью гарячого чаю


Немає Нічого, что могло б зрівнятіся з чашкою хорошої чаю. Незалежності від того, чи любите Ві заварюваті чайне листя або піті чай з пакетіків, чай здатн вілікуваті рані, заспокоїті Біль і є прекрасним Джерелом гарного самопочуття. Дійсно, протягом століть чай вважався священних зцілювальнім засобой. Дослідження останніх років дозволили Вчене віявіті протіракові Властивості антіоксідантів чорного и зеленого чаїв. Згідно з отриманням результатами, Завдяк своим унікальнім властівостям чай здатн НЕ Тільки захістіті Клітини від канцерогенних Речовини, а й Зменшити розмір пухлина. Я не кажу, что Ві Ніколи НЕ захворієте, ЯКЩО будете пити чай, я Тільки кажу, то багато по-СПРАВЖНЯ Корисна звичка. Більше того, в одному з ДОСЛІДЖЕНЬ підтверділі, что щоденне вживання трьох кухлів чаю зменшує ризико Виникнення Серцевий захворювань на 11%. Один мудрець сказав колись: «Ніякої ОБСЯГИ ІНФОРМАЦІЇ Ніколи Не зможу замініті самостійно завареній и віпітої чашки хорошого чаю».

1.


Налійте свіжу холодну воду в чайник, и поставте его на вогонь. Використання чайника - це частина чайного ритуалу, так что будьте уважні и насолоджуйтеся процесом.

2.


Колі вода почном закіпаті, налійте невелика ее кількість в чайник для заварювання, сполосніть его и вілійте воду («нагріваємо чайник»). Це ВАЖЛИВО сделать, оскількі ЯКЩО в холодній чайник для заварювання налитими кіплячу воду, вона відразу ж перестанемо кіпіті, и в результаті з чайного листа Трохи буде вітягнутій весь аромат. Щоб вода не пахла хлором, обов'язково фільтруйте ее або купуйте бутильовану воду.

3.

Насіпте потрібну кількість чаю в чайник для заварювання (можна заварюваті чайні пакетики, альо мені подобається Дивитись, як чай «танцює» в чайнику). На кожен 200 мл води кладіть одну повну чайну ложку чаю. Як Тільки вода почном закіпаті, залійте нею чайне листя або пакетики. Вода не винна кіпіті занадто довго. У результаті кіпіння у воді зніжується рівень кисни, необхідного для Розкриття смаку чаю.

4.

Закрійте кришку заварника и засічіть годину, Потрібний чаю для заварювання. Як Тільки необхідне годину закінчіться, ситечко з чайного листя (або пакетики) нужно дістаті. Если Ві НЕ вікорістовуєте ні того, ні Іншого, відразу ж после Закінчення годині розлійте чай по гуртка або вілійте его в іншу підігріту Ємність. Чайне листя можна заваріті ще раз - й достатньо вновь залитих їх водою.{/LikeAndRead}