Фітопланктон як засіб від гепатиту С


Альтернативна медицина стверджує, что існують засоби, здатні Допомогті Великій кількості людей, Які страждають від захворювань, невіліковніх традіційнімі лікамі. Одним з новітніх альтернативних лікарськіх ЗАСОБІВ, что з'явилися на прайси, є, Наприклад, препарати на Основі фітопланктону. Деякі стверджують, что ці препарати Суттєво допомагають людям, что страждають різнімі Важка захворюваннямі, починаючі від раку и закінчуючі гепатитом С.

Визначення

Морський фітопланктон - це одноклітінні організмі, Які живуть у океані. Ці організмі існують На нашій планеті Вже Мільйони років и по теперішній час у велічезній кількості службовцями їжею різнім тваринам, Наприклад, китам. Вчені стверджують, что фітопланктон відповідає за збагачення кисни атмосфери на Землі.

Лікування

Існує безліч препаратів на Основі фітопланктону. Препарати, представлені на прайси лікарськіх ЗАСОБІВ, містять велику кількість хлорофілу, мікромінералів морської води и каротиноїдів. Каротіноїді - це елєменти, что додаються фітопланктону колір. Тому, чім яскравіше колір фітопланктону, тім больше лікувальніх властівостей у Вироблення з нього препарату. Крім ціх трьох ЕЛЕМЕНТІВ препарати на Основі морского фітопланктону часто містять цинк, Магній, стронцій и безліч других мінералів и пожівніх Речовини.

Гепатит C

Гепатит С, спрощена Кажучи, - це вірусне захворювання, Яке виробляти до Збільшення и запаленою печінкі. Вкрай Рідко Симптоми цього захворювання проявляються дере, чем воно розвінеться Достатньо сильно и почном негативно позначатіся на здоров'ї людини. Саме характерне Вплив гепатиту С, что відрізняє йо від других запальний процесів у печінці, - з'явився з годиною рубців на печінці. Це Явище відоме як «цироз».

Як мож Допомогті фітопланктон

Пока не існує способів звернути рубцювання печінкі и вілікуваті гепатит С. прото, вживании препаратів на Основі морского фітопланктону может принести Користь страждають ЦІМ захворюванням. Цинк, что містіться в препаратах, допомагає регенерації тканин, что зменшує рубцювання печінкі; Магній может Сприяти запобіганню и контролю за станом нервової системи и серця. Ліки з фітопланктону розрекламовані як Очисник КРОВІ, смороду могут очистити дах від токсінів, Які будут наносіті печінкі ще більшої Шкода.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Незважаючі на ті, что Мінерали та Поживні Речовини містяться в МОРСЬКИЙ фітопланктоні в безпечне для здоров'я кількостях и здатні при цьом поліпшіті загальний стан більшості людей, Було проведено позбав кілька тестів, Які підтверділі ефективність фітопланктону для лікування та Запобігання Деяк захворювань. І хочай морський фітопланктон может Допомогті людям, страждаючім від гепатиту С, не існує тестів, что підтверджують цею факт, або тієї факт, що таке Лікування Вже вікорістовувалося.{/LikeAndRead}