Як самому робити ін'єкції антикоагулянту після операції


Пам'ятаєте ті часи, коли можна було під'їхати на заправку, попросити наповнити бак і до того, як ви од'їдяться, вам відполірують лобове скло, перевірять масло і шини. Відтоді майже скрізь з'явилося самообслуговування. Довгими місяцями, до того, як я прийняв рішення призначити день протезування, я все думав, чи вистачить у мене сміливості одному будинку вставляти голку в живіт, кожен день, тиждень за тижнем, перед сніданком. Альтернатива - платити медсестрі за виїзд на будинок, що мені доводилося робити (не маючи іншого виходу) тоді, коли я впав з кам'яної стіни, і моє стегно було роздроблене на дрібні шматочки. Я був, та і зараз залишаюся, досить худим, тому, коли вона намагалася вхопити мене, моя шкіра вислизала з її рук, а я сміявся, що тільки ускладнювало становище. І я сказав собі «на цей раз ніякої медсестри», але як же робити уколи? Я знову і знову студіював інструкції (не те, щоб я не розумів, що у мене буде час попрактикуватися, поки я лежу в лікарні): безрезультатно. І ось те, що я так марно намагався знайти.

1.


Для початку, влаштуйтеся в чистому, незахламленном місці (ванна підійде). Дістаньте шприц з упаковки. Голка не повинна нічого стосуватися!

2.


Потренуйтеся захоплювати шкіру живота (лівою рукою, якщо ви правша або навпаки, оскільки цей жест вимагає меншої точності, ніж звернення з підшкірної голкою) з будь-якої сторони від пупка і відтягувати її на себе. Вводити препарат ви будете в центр саме цієї ділянки шкіри (чим більше шкіри ви захопили, тим краще). Якщо ви людина худий, найкраще спертися ліктем на що-небудь м'яке, але тверде, щоб розслабити м'язи живота, і розведіть пальці якомога ширше і захопіть якомога більше шкіри.

3.

Після того, як досить потренуєтеся, нехай ваша шкіра відпочине, поки ви дістаєте тампон і протираєте те місце, куди будете вводити голку.

4.

Відмінно, тепер до справи. Відтягніть шкіру. Візьміть шприц і тримайте прямо над тим місцем, в яке збираєтеся його встромити. Направляйте шприц прямо, не під кутом. Раз, два, три - давайте! (Те ж саме можна сказати при видаленні пластиру з волохатими частини тіла). Голка увійшла приблизно на половину. Бачите, зовсім не боляче.
{LikeAndRead}

5.

Тисніть на шприц, повільно і впевнено, поки голка не зануритися у ваші тканини максимально глибоко. Щоб полегшити процес, розслабте захоплення на шкірі, але повністю не відпускайте.

6.

Повільно і поступово тисніть на поршень, поки не введете весь препарат, а потім повільно витягуйте голку.
{/LikeAndRead}