Як позбутися від сильних спазмів спини вранці


ethod_toc style =margin-top: -10pxgt; 4 методика: визначення причини спазмів вашої спінивосстановленіе після сильного болю в спінелеченіе лікарськими препаратаміальтернатівние методи лікування

Ранкові напади болю в спині зачіпають багатьох людей у ​​всьому світі. Ця неприємність дратує і заважає вашому сну і щоденної діяльності, і є поширеною причиною прогулів на роботі. З'ясування причини спазмів спини і відповідне лікування проблеми знизить імовірність незворотного пошкодження, запобігаючи хронічний біль і слабкість.

Кроки


Метод 1 з 4: визначення причини спазмів вашої спини


  Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
 1. Знайте, що ранкові напади болю в спині часто виникають через перенапруження попереку. При травмах сухожиль, зв'язок або м'язів нижньої частини спини у вас може розвиватися поперекове напругу. Ця проблема зазвичай відноситься до надмірного напруження м'язів (як іноді відбувається при заняттях спортом або при піднятті важких) або є свого роду травмою.
  • При спазмах, пов'язаних з поперековим напругою, виникне запалення навколо розірваної м'язи, сухожилля або зв'язки. Відчуття болю буде гострим, і посилюватися при русі. Найбільше ви будете помічати її після відпочинку, коли ви встаєте з ліжка вранці.

  • Зауважте, що біль може бути не постійною. Вона може зменшитися і навіть зникнути при відповідній поставі та відпочинок.


  • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
  • Можливо, у вас є грижа міжхребцевого диска. Кожен з хребетних дисків складається із зовнішньої фіброзної капсули і внутрішнього желеобразного речовини. Ці диски підтримують кісткові хребці і дають їм рухатися. Хоча, іноді, м'яке внутрішнє речовина випирає чи виступає з фіброзного кільця, викликаючи стиснення нервових закінчень, що виходять з спинних каналів і хребетних отворів. Як результат, у вас може розвинутися сверхраздраженіе і спазми в м'язах, які забезпечені нервами.
   • При спазмах з причини грижі міжхребцевих дисків ви помітите, що біль прогресує і не припиняється. Вона погіршується, коли ви знаходитесь в спокої, а з рухом стає менше.

   • Зауважте, що біль може бути не обмежена нижнім відділом спини. Вона може доходити в бік ніг і сідниць, і ви можете відчувати різні порушення типу поколювання, печіння або оніміння ділянок шкіри, обумовлені пошкодженим нервом.


   • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
   • Зрозумійте, що спазми можуть виникати через деформації і розростання кісткової тканини. Розростання кісткової тканини хребта - це фактично звуження проходу спинного мозку або спинномозкових нервів внаслідок надмірного росту кісток або неправильного розташування ваших хребців. Це звуження може відбуватися як в спинномозковому каналі, так і в спинному отворі (там, де спинномозкові нерви виходять з хребетного каналу). Відросток хребця (захворювання, зване «кісткові шпори», яке пов'язане з остеоартритом) або прослизання одного хребця по іншому (захворювання, зване спонділолестез) є поширеними причинами розростання кісткової тканини.
    • Якщо ваші спазми викликані розростанням кісткової тканини, біль, швидше за все, буде тупий і віддавати в ноги і сідниці. Вона може бути більш помітною з одного боку.

    • На відміну від болю при грижі міжхребцевого диска, цей біль буде зменшуватися або зникати при відпочинку. А коли ви ходите, стоїте або нахиляєтеся назад - вона буде більш відчутна.


    • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
    • Зверніть увагу на можливу деформацію скелета. Іноді, біль у спині може бути пов'язана з викривленням хребта. Цей дефект може з'явитися з народження, як у випадку сколіозу (захворювання, при якому хребет викривлений в сторону). В результаті аномальна структура може давати надлишкове навантаження на м'язи спини, викликаючи спазми.

    • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
    • Обговоріть ваші проблеми з лікарем. Ваш лікуючий лікар допоможе вам визначити причини ваших спазмів. Він або вона може розпитати вас про історію хвороби (чи були у вашій родині випадки артриту або остеопорозу, наприклад?) І з'ясувати, чи не перенесли ви аварії, травми або операції в минулому, що могло сприяти цій проблемі. Крім цього, він чи вона може вас направити на аналіз крові, щоб перевірити наявність запального процесу або інфекції.
     • У деяких випадках, ваш лікар також може призначити додаткове обстеження, наприклад рентген-діагностику або МРТ.


     Метод 2 з 4: відновлення після сильного болю в спині

      Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
     1. Дайте відпочинок своїй спині. При більшості спазмів у спині, включаючи ті, що пов'язані з розривами та перенапруженням м'язів, краще початкове лікування - відпочинок. Починаючи рухатися передчасно, ви можете посилити і затримати своє відновлення. Дайте два-три дні, щоб впоратися з первісної травмою, і нехай ваші м'язи почнуть самовідновлюватися.
      • Майте на увазі, що «відпочинок» це не одне і теж з тим, щоб бути повністю прикутим до ліжка. Ви можете ходити в туалет, приймати душ і недовго сидіти на стільці. Просто прагнете проводити більшу частину часу в зручному положенні, яке буде змінюватися в залежності від місця травми.


      • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
      • Вставайте повільно. Після довгого нічного сну ваше тіло не готове до раптових різких рухів. Якщо ви встанете швидко і стрімко, ви можете зіпсувати відновні процеси, які відбувалися протягом нічного часу.
       • Для досягнення кращих результатів, не треба просто підніматися і вставати з ліжка. Замість цього ляжте прямо на спину і зігніть свої стегна і коліна. Підтягніть стегна ближче до грудей і глибоко дихайте кілька секунд. Цими діями ви дасте м'язам розігрітися. Потім ляжте на бік і вставайте повільно, підтримуючи тіло руками. Якщо ви лежите на правому боці, наприклад, встаньте повільно, при цьому натискаючи на ліжко долонею лівої руки.


       • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
       • Уникайте спати в напруженому положенні. Можливо, це важко контролювати свою поставу під час сну, але ви безумовно можете знизити ймовірність сну в положеннях, які можуть посилити біль у спині. Починайте лежачи на боці. Тримайте нижню ногу прямий і зігніть свою верхню ногу в стегні і коліні. Покладіть подушку під зігнуту ногу. Таке положення зручне для більшості людей.
        • Якщо ви страждаєте остеохондрозом або відчуваєте біль в нервових закінченнях, розгляньте можливість використання поперекового валика під нижнім відділом спини.

        • Якщо ви віддаєте перевагу спати на животі, майте на увазі, що це особливо важко для спини. Покладіть подушку під таз і нижню частину живота, щоб заподіяти менше шкоди своїй спині.


        • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
        • Розгляньте можливість робити коротку перерву під час сну. Навіть нормальні, здорові люди відчувають скутість і біль у спині після довгого сну. Це відбувається тому, що певні м'язи скорочуються або розтягуються протягом тривалого часу; також вони могли страждати від недостатнього кровопостачання через незручне положення тіла під час сну. Якщо вам здається, що спазми погіршуються, коли ви спите занадто довго, розбийте свій сон навпіл.
         • Щоб розбити весь свій сон на дві частини, скористайтеся будильником. Коли він продзвонить, прогрійте або помасажуйте свою спину і обережно розімніть. Потім поверніться до сну.


         • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
         • Застосовуйте лід. Холодотерапіі діє чудово на напружені м'язи. Вона заспокоює біль, знімає набряк, і зменшує запалення тканин.
          • Прикладайте лід при загостренні болю, 3 рази на день (вранці, вдень і ввечері перед сном) на 15-20 хвилин. Будьте обережні, не прикладайте його безпосередньо на шкіру (використовуйте ганчірку або інший захист), і не застосовуйте його довше, ніж рекомендується, або Не усніте разом з ним - ви можете довести себе до обмороження.

          • Зверніть увагу, що лід не допоможе при болю в спині, викликаної роздратуванням нерва.


          • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
          • Спробуйте тепло. Коли гострий біль відступила, і ваш стан стало більш стабільним, спробуйте застосувати тепло. До цього часу процес відновлення вже йде. Тепловий компрес розслаблює м'язи і стимулює місцеві нерви, забезпечуючи заспокійливу дію; він також розширює кровоносні судини, що призводить до кращої циркуляції ..
           • Одним із способів застосування тепла є прийняття гарячого душу вранці. Для досягнення кращих результатів в теж час виконуйте вправи на розтяжку: нахиліть спину вперед так, щоб вода падала прямо на хворобливу ділянку спини, потім витягніть руки і постарайтеся торкнутися ними пальців ніг, не викликаючи болю. Двадцятихвилинний душ забезпечить вам полегшення на наступні кілька годин.

           • Також можете спробувати використовувати вночі електричну грілку на 15-20 хвилин. Якщо у вас немає електрогрілки, ви можете нагріти рушник праскою і тримати його на спині.


           • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
           • Виконуйте вправи на розтяжку. Коли гострий біль відійшла, можете почати робити деякі вправи. Це поліпшить приплив крові до ушкодженої ділянки і прискорить ваше відновлення. Це також зміцнить вашу шию, плечі і спину і підвищить витривалість і гнучкість. Крім того, у разі дегенеративних захворювань, фізичні вправи допоможуть вашому нестійкого хребту отримати більше підтримки від м'язів.
            • Завжди консультуйтеся з лікарем або фізіотерапевтом, щоб вибрати підходящий набір вправ для вашого випадку. Деякі вправи можуть заподіяти більшу шкоду вашим м'язам і дискам.

            • Починайте з дуже легких вправ і поступово збільшуйте інтенсивність. Почніть з розминки, поки не відчуєте легке напруження, потім утримуйтеся на місці протягом 2-5 секунд, перш ніж повільно повернутися у вихідне положення. Повторюйте 3 рази. Чи не дійте через біль.


            • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
            • Зробіть собі легкий масаж. Коли ви встаєте з ліжка вранці, не поспішайте і промассируйте м'язи вашої поясниці кінчиками пальців. Це розслабить м'язи, збільшить приплив крові, і викине ендорфіни, хімічні медіатори, які діють на організм як природні болезаспокійливі засоби.
             • Для досягнення кращих результатів, приділяйте від 10 до 15 хвилин масування своєї спини. За бажанням, повторіть перед сном.


             Метод 3 з 4: лікування лікарськими препаратами

              Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
             1. Почніть з парацетамолу. При легкій або помірній болю ваш лікар може рекомендувати почати з парацетамолу, що продається без рецепта (також відомий, як ацетамінофен). Звичайна доза становить 1 таблетку 3 рази на день після їди.
              • Якщо ви постійно приймаєте парацетамол, ви можете додати препарат для придушення кислоти, наприклад омепразол або ранітидин (20 мг і 150 мг 2 рази на день відповідно). Дізнайтеся у свого лікаря, чи підійде вам цей додатковий препарат.


              • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
              • Спробуйте протизапальні препарати. Якщо парацетамол не справляється з вашої болем, вам знадобиться те, що допомагає при запаленні. Можна спробувати 400 мг ібупрофену 2 рази на день або 500 мг напроксену 3 рази на день. Всі вони доступні в аптеці без рецепта, але ви все одно повинні проконсультуватися з лікарем, перш ніж почати приймати їх регулярно.

              • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
              • Дізнайтеся у свого лікаря про спазмолітичні препарати. Якщо спазми занадто сильні, можливо вам потрібно приймати спазмолітичний засіб у поєднанні з протизапальним препаратом. Поговоріть з лікуючим лікарем. Звичайна доза становить 5-10 мг баклофену 3 рази на день або 2 мг тизанідину 3 рази на день.
               • Для досягнення кращих результатів, приймайте протизапальні препарати відразу після вечері, потім спазмолитические прямо перед сном. Так ви зможете допомогти контролювати свої ранкові спазми.


               Метод 4 з 4: альтернативні методи лікування

                Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
               1. Спробуйте голковколювання. Голковколювання, натуральний китайський метод лікування, при якому вставляють голки в певні частини тіла, відомий протягом багатьох років. Це, як вважають, вивільняє натурально вироблювані опіоїди, посилаючи сигнал нервовій системі, яка потім вивільняє гормони і нейрохімічні речовини. Для початку спробуйте відвідувати 2-3 рази в тиждень.
                • Дізнайтеся у своїй страховій компанії. Багато пакети покривають лікування голковколюванням.


                • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
                • Отримайте курс професійного масажу. Лікувальний масаж може бути особливо корисним для людей з хронічною, неспецифічної болем і спазмами. Заодно він може зняти занепокоєння і депресію.
                 • Масажна терапія особливо ефективна при спазмах спини, що виникають під час вагітності. Пошукайте лікаря, який має досвід допологового масажу.


                 • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
                 • Відвідайте мануального терапевта. Мануальщики спеціально навчені маніпуляціям з хребтом, який поліпшує м'язові обмеження навколо нього і збільшує його гнучкість. Регулярні візити до мануального терапевта поряд з фізичними вправами та іншими медичними процедурами можуть піти на користь і зменшити біль і спазми.

                 • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
                 • Дізнайтеся про техніку Александера. Ця форма терапії вчить людей покращувати їх поставу, що допомагає полегшити біль і збільшити рухливість. Дослідження показують, що техніка призводить до довгострокового позбавленню від болю і знижує ймовірність придбання постійної інвалідності.

                 • Як позбутися від сильних спазмів спини вранці
                 • Зверніть увагу на свій раціон харчування. Особливою дієти від спазмів не існує, але правильно харчуватися здоровою їжею добре для м'язів, кісток і загального стану здоров'я. Поговоріть зі своїм лікарем або дієтологом, якщо ви сумніваєтеся в тому, що вам слід їсти.
                  • Деяким людям від болів в спині може допомогти вітамін B-12, вітамін D, магній і капсаїцин. Багато з них мають протизапальні властивості. Розгляньте можливість приймати добавки на додаток до збільшення вашого споживання за допомогою здорового харчування.