Як приймати душ в гіпсі


Коли ламаєш руку або ногу, то перше, що, як правило, приходить на розум - «Як же я буду тепер приймати душ з цією штукою?». Однак кілька годин по тому проблема стає абсолютно очевидною. Читайте далі, щоб дізнатися про просте рішенні.

Кроки


Метод 1 з 2: Використання промислових виробів


  Як приймати душ в гіпсі
 1. Запитайте в аптеці або пошукайте в Інтернеті, які є в наявності промислові вироби для покриття та захисту гіпсу від намокання. Dry Pro, Seal-Tight, XeroSox, і ShowerDri - кілька торгових марок.

 2. Як приймати душ в гіпсі
 3. Використовуйте відповідний чохол для гіпсу. Він вам потрібен для руки або ноги? Знайдіть відповідний розмір. Має чохол для гіпсу розміри, які підходять дорослим і дітям? Ймовірно, краще використовувати продукцію, яка не містить латекс - деякі вироби, такі як Xerosox або DryPro містять латекс і можуть викликати алергію.

 4. Як приймати душ в гіпсі
 5. Якщо чохол потрібен для ноги, то пошукайте виріб, який має відповідну поверхню. Пластикові чохли можуть бути слизькими і небезпечними в душі. Гумові вироби з рельєфною поверхнею безпечніше.

 6. Як приймати душ в гіпсі
 7. Надіньте чохол на гіпс перед прийняттям душу. XeroSox використовує вакуумне ущільнення. Використовуйте гумову грушу, яка йде в комплекті, щоб видалити повітря і герметично закрити чохол.

 8. Як приймати душ в гіпсі
 9. Зніміть виріб після того, як витріться. Повторно використовуйте його під час наступного прийому душу.

Метод 2 з 2: Альтернативний спосіб

  Як приймати душ в гіпсі
 1. Відріжте два шматки водонепроникної стрічки, достатньої довжини, щоб обмотати її навколо зламаної кінцівки вище рівня гіпсу.

 2. Як приймати душ в гіпсі
 3. Візьміть два поліетиленових пакета достатньої величини, щоб покрити гіпс повністю. Ображати ручки, якщо необхідно.

 4. Як приймати душ в гіпсі
 5. Одягніть перший мішок на постраждалу кінцівку і гіпс, стягнувши мішок до верху, щоб він щільно прилягав.

 6. Як приймати душ в гіпсі
 7. За допомогою клейкої стрічки закріпіть мішок на місці, приклеївши трохи до шкіри.

 8. Як приймати душ в гіпсі
 9. Повторіть з другим мішком - він потрібний для підстраховки, оскільки багато безкоштовні мішки легко рвуться - і знову нанесіть достатню кількість клейкої стрічки на мішок, примотавши трохи до шкіри, щоб було герметично.

 10. Як приймати душ в гіпсі
 11. Приймайте душ і насолоджуйтеся! Вимийте волосся!

 12. Як приймати душ в гіпсі
 13. Вибираючи альтернативний метод, врахуйте, що вам доведеться використовувати по два мішки для кожного прийняття ванни / душу щодня, протягом більше 40 днів. Мішки можна використовувати тільки один раз, оскільки вони рвуться, коли з них знімається стрічка. Промисловий виріб може виявитися дешевше і більш імовірно, що воно служитиме без протікань. Деякі з промислових виробів настільки гарні, що можна в них плавати.

 14. Як приймати душ в гіпсі
 15. ПРИМІТКА: Приймати ванну з пошкодженою рукою або ногою, звисаючої з ванни набагато безпечніше, ніж приймати душ, використовуючи мішки для сміття. «Альтернативний метод» часто призводить до протікання. Стояти в поліетиленових пакетах в душі може бути небезпечно, оскільки можна посковзнутися.

Поради

 • Щоб очистити шкіру від клею липкої стрічки, скористайтеся ватним тампоном і спиртом (якщо не допомагає, спробуйте дитяче масло).

 • Якщо загнути кінчик в самому кінці стрічки, можна буде потім просто смикнути за нього.

 • Поміняйте насадку для душу на шланг. Просто зніміть звичайну насадку для душу, викрутивши її з труби за допомогою ключа та замініть на шланг.

 • Якщо вам не подобається смикати за стрічку, спробуйте відрізати мішки наприкінці, потім просуньте ножиці під стрічку з боку мішка - це легше, ніж просовувати їх під стрічку з боку шкіри!

 • Дуже обережно користуйтеся ножицями, коли зрізаєте липку стрічку.