Як позбутися від червоних слідів після вугрів


2 методика: Лікування червоних слідів в домашніх условіяхПрофессіональное лікування червоних слідів

Рубці після вугрів - це поглиблення в шкірі, які іноді з'являються в результаті сковиріванія прища, що перетворює слід після вугра в шрам. Вицвіле пляма (або гіперпігментація) після спалаху вугрової висипки набуває колір залежно від типу вашої шкіри. Якщо у вас бліда шкіра, то, як правило, такі сліди мають рожевий, червоний або пурпурний колір. Якщо ж у вас темна шкіра, то в місцях, де були вугри можуть бути коричневі або чорні плями. У разі пошкодження глибоких шарів шкіри, сліди пігментації (або плями) з'являються в процесі загоєння. Вони можуть тривати протягом декількох місяців. Спробуйте наступні методи, щоб мінімізувати або позбавитися від червоних слідів після вугрів.

Кроки


Метод 1 з 2: Лікування червоних слідів в домашніх умовах


  Як позбутися від червоних слідів після вугрів
 1. Використовуйте вітамін А у вигляді гелю або крему. Це може запобігти утворенню рубців і очистить пори, допомагаючи запобігти подальшим спалаху. Наносите засіб два рази на день після того, як очистите особу.

 2. Як позбутися від червоних слідів після вугрів
 3. Використовуйте антиоксидантний крем (містить вітамін С). Це може допомогти захистити шкіру від ультрафіолетових променів. Зверніться до фармацевта або лікаря перш, ніж почати таке лікування.

 4. Як позбутися від червоних слідів після вугрів
 5. Щодня наносите на вашу шкіру бета-гідроксикислоту. Вона містить саліцилову кислоту. Кислота потрапляє в пори, розчиняє бруд і відлущує шкіру. Вугрові сліди зникнуть швидше і спалахів вугрової висипки буде менше.

 6. Як позбутися від червоних слідів після вугрів
 7. Захистіть вашу шкіру за допомогою сонцезахисного крему. Ваша шкіра буде гоїтися швидше, якщо буде захищена від сонячних променів.

Метод 2 з 2: Професійне лікування червоних слідів

  Як позбутися від червоних слідів після вугрів
 1. Ретельно вивчіть наступні методи. Деякі з них є більш екстремальними, ніж інші.
  • Хімічний пілінг. Кислота, яка наноситься лікарем на шкіру, буде видаляти верхній шар і допомагати із змінами кольору шкіри.

  • Лазерні процедури. Аблатівная лазери на деякій відстані обпалюють рубцеві тканини, здійснюються такі процедури, як правило, пластичним хірургом. Протягом деякого часу після лікування, а може бути і до року, ваша шкіра може придбати червоний колір. Важливо доглядати за шкірою після лікування, щоб запобігти інфікуванню.

  • Дермабразия. Після знеболювання шкіри, дротяна щітка, яка обертається, видаляє верхні шари шкіри. Це має ефект шліфування. На місці видаленої шкіри формуватиметься нова. Така процедура виконується пластичним хірургом або дерматологом.

  • Контурна пластика за допомогою ін'єкцій. Колаген вводиться під шкіру. Це допоможе зробити шрами від вугрової висипки менш помітними, але такий ефект триває тільки декілька місяців. Цю процедуру може здійснювати косметолог.

  • Лазерна система лікування. Такі процедури, як правило, здійснювані дерматологами, створюють нову шкіру і не ушкоджують її зовнішній шар. Сліди від вугрів зникатимуть.

  • Хірургічне втручання. У крайніх випадках використовується хірургічне втручання, щоб видалити рубці після вугрів.


  Поради

  • Не відкладайте лікування на потім. Чим раніше ви почнете лікування, тим менше ймовірність того, що червоні плями переростуть в вугрові рубці.

  • Майте терпіння; червоні плями в кінці кінців все ж зникнуть.

  Попередження

  • Будьте обережні при використанні кремів, що додають блиск і освітлюючий ефект. Не використовуйте їх в будь-який період часу або ваша шкіра може придбати вицвілий сірий колір.