Як запобігти синці


2 методика: Швидке лікування нових сіняковПредотвращеніе появи синця

Синці з'являються, коли кровоносні судини розриваються під шкірою, зазвичай в результаті падіння або удару по тілу. Синці можуть також з'являтися після операції або після косметичних процедур, таких як Ботокс або ін'єкцій Ювидерм. Дотримуйтесь наступних кроків, щоб зменшити поява синців і запобігти появі синця перш, ніж він з'явиться.

Кроки


Метод 1 з 2: Швидке лікування нових синців


  Як запобігти синці
 1. Прикладайте холодний компрес, наприклад, холодну мочалку до синців, щоб він пройшов за 1-2 дня після травми. Ніколи не прикладайте лід безпосередньо на шкіру, це може викликати обмороження.

 2. Як запобігти синці
 3. Уникайте масажувати забій або застосовувати тепло, яке може привести до погіршення.

 4. Як запобігти синці
 5. Підніміть і розслабте забиту область.

 6. Як запобігти синці
 7. Застосуйте бромелайн. Бромелайн - добавка, що видобувається з стебел ананаса, може зменшити синці і набряки, руйнуючи кровоносні білки.

Метод 2 з 2: Запобігання появи синця

  Як запобігти синці
 1. Скористайтеся добавками Арніка. Арніка Монтана, або Баранник гірський, яку можна знайти в більшості аптек, допомагає запобігти появі синців.

 2. Як запобігти синці
 3. Уникайте знеболюючих. НПЗП (нестероїдні протизапальні препарати), такі як напроксен і диклофенак, а також ібупрофен і аспірин можуть призводити до розрідження крові. Спробуйте замінити їх ацетамінофеном.

 4. Як запобігти синці
 5. Зменшіть споживання алкоголю. Алкоголь, особливо в поєднанні з НПЗП, розріджує кров.

 6. Як запобігти синці
 7. Виключіть певні добавки. Вітамін Е, женьшень, гінгко білоба, імбир, омега-3, звіробій і часникові пігулки - розріджують кров.

 8. Як запобігти синці
 9. Додайте в свій раціон продукти багаті биофлавоноидами. Біофлавоноїди допомагають зміцнювати кровоносні судини і сполучну тканину. Продукти, багаті на біофлавоноїди, це апельсини, ягоди, виноград і зелені боби.

 10. Як запобігти синці
 11. Збільште споживання білка. Білок сприяє зміцненню стінок кровоносних судин. Їжте поживні білки, такі як риба, птиця, яйця і горіхи.

 12. Як запобігти синці
 13. Їжте здорові жири. Здорові жири збережуть ваші стінки капілярів гнучкими. Насолоджуйтесь авокадо, рослинним маслом, насінням та жирною рибою.

 14. Носіть захисний одяг, коли займаєтеся спортом або активно відпочиваєте. Захисне спорядження допоможе уникнути появи синців, які утворюються через удари або падінь.

Поради

 • Завжди радьтеся з лікуючим лікарем або фахівцем, який рекомендував знеболюючі або добавки, перед припиненням їх прийому.

Попередження

 • Якщо ви помітили, що синці стали легко з'являтися, що вони великі і болючі, і ви не можете пояснити їх походження, поговоріть з лікарем.

 • Зверніться до лікаря негайно, якщо ваші синці супроводжуються постійним болем або головним болем.

 • Якщо випадкові синці супроводжується кровотечею з ясен або носа, або ви помітили кров в стільці або в сечі, повідомте лікаря.

Що вам знадобиться

 • Холодні компреси

 • Бромелайн

 • Арніка

 • Ацетамінофен

 • Продукти, багаті біофлавіни

 • Легкі білки

 • Здорові жири

 • Захисне спортивне спорядження