Як запобігти застуді на шкірі герпес


3 методика: Визначимо, від чого з'являються простудні язвиУберегіте себе від зараження герпесомКонтроліруем спалаху і не дозволяємо самим поширювати вірус

Шкірна застуда - це, як правило, невеликі хворобливі виразки, які утворюються на шкірі навколо рота і губ. Вони виникають через вірус, який передається від однієї людини іншій. Для того щоб запобігти утворенню простудних виразок, вам потрібно знати, від чого вони з'являються. Прочитайте про те, як передаються простудні виразки і як від них уберегтися.

Кроки


Метод 1 з 3: Визначимо, від чого з'являються простудні виразки


  Як запобігти застуді на шкірі герпес
 1. Почитайте про вірус простого герпесу (ВПГ). Існує два види ВПГ, і обидва призводять до виразок навколо рота або на геніталіях.
  • ВПГ атакує шкіру і тонкий мембранний шар, який зволожує ділянки, що вимагають підвищеної вологості.

  • ВПГ може викликати одиничний напад висипання виразок або повторювані спалаху висипання.


  • Дізнаємося, як вірус ВПГ потрапляє в організм. ВПГ передається через дотик, слину, заражену частками вірусу або через потрапляння вірусу з відкритої ділянки тіла, зараженого ім.
   • Зазвичай ВПГ передається прямим контактом, наприклад, через поцілунок між здоровою людиною і хворим.Як запобігти застуді на шкірі герпес

   • Також, ВПГ може передаватися і непрямим шляхом - через, наприклад, чашку, якщо здорова людина скористався нею після хворого.Як запобігти застуді на шкірі герпес


   Метод 2 з 3: Убережіть себе від зараження герпесом

   1. Чи не цілуйтеся з людьми, хворими ВПГ. Прямий контакт - це найпростіший спосіб передати ВПГ, а найбільш поширений спосіб заразитися - це поцілувати виразки. Якщо ви бачили когось з герпесом, можна сміливо робити ставки на те, що він є носієм.
    • Ви можете підхопити вірус навіть тоді, коли на момент контакту у носія немає виразок.Як запобігти застуді на шкірі герпес

    • Якщо ви сильно боїтеся заразитися герпесом, не соромтеся запитати у людини, чи не хворіє він герпесом. Це може бути і незручним питанням, але це зможе в майбутньому вберегти вас від хворобливих загострень.Як запобігти застуді на шкірі герпес


    • Як запобігти застуді на шкірі герпес
    • Чи не ділите їжу з іншими. Так як ВПГ легко передається через слину, вживання однієї і тієї ж їжі з іншими є найбільш поширеним методом передачі герпесу. Прийміть такі запобіжні заходи для запобігання зараження герпесом цим шляхом:
     • Не їжте з чиєїсь тарілки. Дуже часто люди пропонують спробувати якусь страву з їх тарілки, особливо під час вечері в ресторані, коли вони замовляли різні страви. Якщо ви боїтеся заразитися герпесом, краще відхилити пропозицію.

     • Не використовуйте одні й ті ж столових приладів. Попросіть дати вам ваш ніж, виделку або ложку.

     • Уникайте їжі, яку могли двічі занурити в соус, наприклад, соус з артишоку або соус для начо, завсідники на вечірках, але, на жаль, вони та інші соуси можуть становити небезпеку. Уявіть, як чіпс був занурять в соус, а потім відкушений і знову занурять в соус. Якщо ви підозрюєте, що саме це і відбувається на вечірці, виберіть іншу закуску.

     • Переконайтеся, що тарілка, яку ви використовуєте, чиста. Якщо ви живете з співмешканцями, переконайтеся, що тарілки були стерилізовані між використанням. Не використовуйте тарілку, яка не була вимита в гарячій воді з милом.


     • Як запобігти застуді на шкірі герпес
     • Не діліться ні з ким напоями. З тієї ж причини, з якої ви не повинні ділитися їжею з іншими, не варто ділитися напоями, адже вони навіть ще більш ефективні провідники ВПГ. Переконайтеся в тому, що ви не будете пити з чужого склянки з водою, також відмовтеся, якщо вам запропонували напис вино або коктейль.
      • Передавати по колу пляшку вина або пива може бути і весело, але це легкий спосіб заразитися ВПГ. Якщо ви хочете поділитися, розлийте напій по чистим чашках.

      • Можливо, ви захочете поділитися пляшкою з водою під час походу, робіть це тільки тоді, коли добре знайомі з цією людиною.


      • Як запобігти застуді на шкірі герпес
      • Не діліться туалетним приладдям. Рушники, зубні щітки, леза або мило можуть привнести свій внесок у поширення ВПГ. Переконайтеся, що у вас свій рушник, і ніхто їм крім вас не користується. Зберігайте ваші лазневі приналежності окремо, так ви переконаєтеся, що ними ніхто випадково не скористається.

      • Не торкайтеся ротом до предметів, до яких доторкалися інші. Або продезінфікуйте їх, або не торкайтесь до них зовсім, якщо хочете уберегтися від ВПГ. Уникайте контакту ротом з наступними предметами:
       • Музичні інструменти з частинами для рота, якими користувалися інші. АБО стерилізують їх або підкладіть прокладку.Як запобігти застуді на шкірі герпес

       • Свистки для спортзалу чи вулиці.Як запобігти застуді на шкірі герпес

       • Питні фонтанчики. Дуже часто люди занадто близько підносять свій рот до фонтанчика з водою, якщо ви випадково теж доторкнетеся до нього, ви можете підхопити мікроби іншої людини.Як запобігти застуді на шкірі герпес


       Метод 3 з 3: Контролюємо спалаху і не дозволяємо самим поширювати вірус

        Як запобігти застуді на шкірі герпес
       1. Залишайтеся здоровими. Якщо ви все-таки заразилися ВПГ, ви можете контролювати загострення ВПГ, підтримуючи загальне здоров'я організму. Загострення захворювання відбувається тоді, коли ваша імунна система якимось чином ослаблена, тому, гарне харчування, вправи, повінь організму і хороший сон - ваші кращі способи не допустити загострення герпесу.

       2. Як запобігти застуді на шкірі герпес
       3. Захистіть ваше обличчя. Використання захисних засобів від сонця і різних елементів може попередити загострення, так як зовнішні подразники сприяють появі запалення. Щоб це попередити, кожен день носите бальзам для губ і сонцезахисний крем. [.

       4. Як запобігти застуді на шкірі герпес
       5. Не діліться тарілкою, їжею або туалетним приладдям з іншими. Якщо ви захворієте герпесом, подумайте про інших і не заражайте вірусом інших. Немає потреби в тому, щоб розголошувати факт захворювання ВПГ, але ви можете попередити поширення вірусу, що не ділячись з іншими тарілкою, їжею, напоями і туалетним приладдям.

       Поради

       • Не вішайте ярликів на людей з герпесом. ВПГ - дуже поширене захворювання у всьому світі, і багато людей їм хворіють. Якщо ви все-таки заразилися ВПГ, перегляньте статтю «Як позбутися герпесу».

       • Хто є носієм вірусу сказати дуже важко, тому поводьтеся так, як якби всі були його носіями, якщо ви не хочете заразитися і навіть, якщо немає видимого загострення виразок.

       • Якщо у вас стосунки з людиною, у якої ВПГ, вам буде дуже важко уникнути зараження.

       Попередження

       • Якщо ви заразилися ВПГ, вірус завжди буде знаходитися у вашому організмі, тому дуже важливо в першу чергу не допустити зараження вірусом.