Як розпізнати симптоми стафілококової інфекції


2 методика: Розпізнавання шкірних стафілококових інфекційРаспознаніе інших видів стафілококової інфекції

Стафілококові інфекції є досить поширеними бактеріальними захворюваннями, які, за відсутності правильного догляду та лікування, можуть призвести до болю і неприємних відчуттів або ще більш небезпечним проблемам. Якщо ви думаєте, що у вас розвинулася стафілококова інфекція, то найкраще, звичайно ж, звернутися до лікаря для належного тестування та лікування. Перед відвідуванням лікаря, ви можете самостійно визначити ймовірність стафілококової інфекції за допомогою цього списку симптомів.

Кроки


Метод 1 з 2: Розпізнавання шкірних стафілококових інфекцій


  Як розпізнати симптоми стафілококової інфекції
 1. Придивіться до попередніми симптомам. Стафілококову інфекцію можна визначити за кількома основними симптомами:
  • Ознаки спека

  • Поява набряків і почервоніння на шкірі

  • Поява чутливих ділянок шкіри.

  • Швидше за все, симптоми будуть набагато гірше в безпосередній області зараження, наприклад, навколо катетера або місця уколу, або в області порізу або травми. Тим не менш, симптоми можуть з'явитися в будь-якому місці на тілі.


  • Як розпізнати симптоми стафілококової інфекції
  • Придивляйтеся до пухирі. При стафілококової інфекції, ви швидше за все знайдете пухирі над або близько областями шкіри, які стануть вкрай чутливими. Пухирі можуть бути відкритими і покрити скоринкою або закритими і наповненими гноєм.
   • Особливо у дітей поширені сочаться ранки і покриті скоринкою пухирі в області носа і рота.


   • Як розпізнати симптоми стафілококової інфекції
   • Перевірте шкіру на предмет хворобливості і почервоніння. У міру розвитку стафілококової інфекції, шкіра тіла може почервоніти, як при висипу. Разом з почервонінням прийде і крайня чутливість шкіри, а також болючість при будь-якому дотику.

   • Як розпізнати симптоми стафілококової інфекції
   • Виміряйте температуру. Стафілококові інфекції розвиваються через шкідливих бактерій, тому при інфекції у вас на кілька днів може підвищитися температура або початися жар. Якщо ви не можете збити жар протягом 2 - 3 днів, обов'язково зверніться до лікаря.

   • Як розпізнати симптоми стафілококової інфекції
   • Придивляйтеся до симптомів синдрому ошпареної шкіри. Синдром ошпареної шкіри - рідкісний симптом стафілококової інфекції, при якому хвороблива висипка з пухирями з'являється на шкірі тіла. Коли пухирі лопаються, злазить весь верхній шар шкіри, залишаючи сочилася рани, схожі на ошпарену шкіру.

   Метод 2 з 2: Розпізнавання інших видів стафілококової інфекції

    Як розпізнати симптоми стафілококової інфекції
   1. Бактеріємія (зараження крові). Якщо стафілококова бактерія потрапить у вашу кров, у вас почнуться симптоми зараження крові. Ці симптоми включають постійний жар, озноб, нудоту і блювоту, а також прискорене серцебиття. Без термінового і правильного лікування, бактеріємія може перерости в серйозне зараження важливих органів, кісток, м'язів і хірургічних імплантів.

   2. Як розпізнати симптоми стафілококової інфекції
   3. Синдром токсичного шоку. Це ще один вид стафілококової інфекції, який можна визначити за спеку, висипу на долонях і підошвах стоп, болі в голові, епілептичних нападів і відчуттю сум'яття. Синдром токсичного шоку може настати після операції, через ран або через неправильне використання тампонів (у жінок).

   4. Як розпізнати симптоми стафілококової інфекції
   5. Септичний артрит. Схожий на ревматичний артрит септичний артрит є стафілококової інфекцією в суглобах. Якщо ви відчуваєте сильний біль або набряк у суглобах, а також жар і лихоманку або озноб, у вас може бути септичний артрит.

   6. Як розпізнати симптоми стафілококової інфекції
   7. Містить. Шалені жінки можуть заробити інфекцію молочної залози, яка може перейти і в грудне молоко. Перевірте вашу груди на предмет появи пухирів або абсцесів на самих грудей або близько сосків. Інфекція може також супроводжуватися болючим набряком і почервонінням.

   Попередження

   • Зверніться до лікаря як тільки у вас з'являться абсцеси або відкриті ранки, щоб вийти необхідний діагноз. Якщо ви будете відкладати похід до лікаря, ви ризикуєте розвинути інфекцію, яка буде небезпечна для життя. Стафілококові інфекції можуть бути діагностовані тільки через аналіз крові, поетом вам не слід покладатися тільки на аналіз симптомів в домашніх умовах.