Як адаптуватися до переведення годинників на літній час


Хоча ми і переводимо годинник всього на одну годину, це вносить великий розлад у життя тисяч людей, у яких внаслідок переведення годинників на літній / зимовий час з'являється проблема з тим, щоб звикнути до змін. Дотримуйтесь нижченаведеними простим радам, і в черговий раз, коли потрібно буде перевести годинник, ви почнете свій робочий день вчасно.

1.


Переводите годинник не в суботу, а в неділю вдень. Переведіть всі годинники в будинку, включаючи свої наручні годинники, годинник на мікрохвильовій печі, на комп'ютері (якщо він не робить цього автоматично), і, обов'язково - будильник. Також переведіть годинник у своїй машині.

2.


Дивлячись на годинник, не думайте про те, що зараз насправді на годину більше або менше часу. Ведіть себе як завжди, орієнтуючись за новим часом, і згідно з новим часу плануйте свій день.

3.

Якщо вам незручно переводити годинник в неділю вдень, то зробіть це в суботу ввечері перед сном. Ваша головна мета - якомога швидше звикнути до нового часу.

4.

У неділю вранці встаньте в звичне для вас час. Поставте будильник. Не варто спати на годину більше або вставати на годину раніше.
{LikeAndRead}

5.

Не лягайте спати протягом дня, навіть якщо дуже хочеться. Постарайтеся не задрімати.

6.

Лягайте спати в такий же час, як ви звичайно це робите по неділях. Випийте склянку молока, прийміть теплу ванну або випийте чашку ромашкового чаю, щоб спокійніше заснути, якщо сон до вас не приходить.

7.

У понеділок вставайте в звичний час. До цього моменту ви вже цілком пристосуєтеся до нового часу.{/LikeAndRead}