Як боротися з депресією


З кожним роком все більше людей страждають від депресії. Щоб почати боротися з нею, в першу чергу треба зрозуміти, яким видом депресії ви страждаєте. Це може бути меланхолія, псіхоматіческіх, глибока або атипова депресія, у жінок може виникнути післяродова депресія. Я здобув перемогу над депресією і хочу поділитися з вами порадами, як правильно з нею боротися. Головне, ніколи не здаватися і пам'ятати, що є люди, готові завжди прийти вам на допомогу.

1.


Постійне невдоволення собою і навколишнім світом - це різновид депресії. Але існують набагато більш серйозні форми депресії, такі як злість, страх, втрата інтересу до життя, почуття провини, замкнутість, напади паніки, зловживання алкоголем або наркотиками. Все це серйозні симптоми депресії.

2.


Наше харчування сильно впливає на діяльність нашого мозку. Їжте більше овочів і фруктів. Введіть у свій раціон горіхи, всі види стрічкових рослин і рибу. Якщо ви не любите рибу, приймайте омега-3 (високий вміст поліненасичених жирних кислот присутній у волоських горіхах). Їжте полуницю, шпинат, брокколі, кабачки, гарбузи, патисони, баклажани і цукровий буряк, а також червону рибу. Вченими доведено вплив їжі на діяльність головного мозку. Не забуваєте, що правильне харчування - це дійсно дуже важливий момент у боротьбі з депресією. Варто уникати злакових продуктів, а так само продуктів з вмістом рослинних жирів. Статистика показує, що люди, що поїдають їжу великими порціями частіше схильні депресією. Пийте натуральні соки і уникайте вживання газованої води.

3.

Якщо у вас важка форма депресії, зверніться до фахівця. Варто проконсультуватися з лікарем навіть у тому випадку, якщо у вас легка форма депресії. Ці люди - професіонали, вони обов'язково зможуть вам допомогти, можливо вони пропишуть вам антидепресанти. Не варто приймати ліки, не порадившись з лікарем.

4.

Приймайте риб'ячий жир і пийте більше зеленого чаю. Це допоможе поліпшити діяльність вашого головного мозку.
{LikeAndRead}

5.

Люди, які страждають депресією, постійно переживають почуття паніки і занепокоєння. Депресія лякає, але ви не бійтеся говорити про свої проблеми. Відвідуйте спеціальні збори, діліться своїм досвідом з іншими людьми. Не бійтеся зізнатися в тому, що у вас депресія. Набагато простіше знайти вихід, якщо почати говорити про це. Говоріть з людьми, які вже пройшли цей шлях, ви можете багато чому навчитися, зрозуміти, що ви не одні.

6.

Не соромтеся просити допомоги, будьте сильними і нічого не бійтеся. Це, напевно, найбільш складний етап у боротьбі з депресією. Якщо ви відчуваєте себе самотніми, ви налякані і нічого не можете з цим зробити, зверніться до фахівця, він вам обов'язково допоможе.

7.

Постарайтеся змінити своє мислення. Завжди є чорне і біле, негативне і позитивне. Але що б не сталося - все це частина нашого життя, тому навчитеся блокувати негативне. Пам'ятайте, що ніхто не досконалий, і у всіх нас виникають труднощі. Існують спеціальні терапії, де вчать боротися з труднощами.

8.

Заняття спортом допоможуть вам відчути себе краще. Хороша фізична підготовка - хіба не привід пишатися собою? Постав собі мету скинути зайву вагу, щодня пробігати кілька кілометрів. Відчуй радість, досягаючи успіхів.

9.

Злоба - одна з основних ознак депресії. Не тримайте в собі агресію і невдоволення. Не дозволяйте цим почуттям затуманити вам голову. Вам здається, що всі проти вас? Найчастіше, люди відчувають депресію, скидаю свою агресію на близьких людей. Насправді цей світ і люди навколо вас зовсім не ставлять собі метою образити вас. Навчіться керувати цими почуттями, прощати людей, це обов'язково допоможе вам.

10.

Відкрийте для себе віру в Бога. Або хоча б спробуйте. Я не хочу нікого примушувати ставати релігійним, але це може змінити ваше життя. Я на власному досвіді відкрив для себе взаємозв'язок з Господом, і це дуже допомогло мені в житті

11.

Зробіть перепочинок, не тисніть на себе. Стрес може призвести до депресії. Виконуйте всі свої дії розмірено, не поспішайте, будьте терплячими. Ретельно обмірковуйте свої думки і вчинки. Вирушайте у відпустку, якщо це необхідно. Дайте відпочинок своєму мозку.

12.

Навчіться сміятися, не сприймайте все надто близько до серця. Вчіться якомога частіше посміхатися, змініть репертуар телепередач і кінофільмів, віддайте перевагу комедійному жанру. Відкрий всередині себе дитину, вам стане набагато краще.

13.

Часом наш розум вимагає чогось нового. Можливо, ви потребуєте кардинальних змінах у житті, і ваша совість кричить про це. Навчіться грати на якомусь інструменті або спробуйте речі, яких ви ще ніколи не пробували. Спробуйте що-небудь зовсім нове. Це добре вплине на вас, ви дізнаєтеся багато нового про себе.

14.

Почніть слухати музику, вона добре впливає на ваш мозок. Слухайте те, що вам подобається, те, що підбадьорює вас. Внесіть якомога більше музики у своє життя.
{/LikeAndRead}