Як боротися з облисінням


Випадання волосся - проблема, з якою стикається більше мільярда людей по всьому світу. Велика помилка вважати, що це трапляється тільки з чоловіками. Багато жінок також страждають від випадіння волосся. Нижче наведено кілька порад, як справлятися з цією проблемою незалежно від вашого статі.

1.


Користуйтеся спеціальними препаратами, стимулюючими ріст волосся. Вони відпускаються без рецепта. Можна знайти засіб і дешевше, і подорожче. Ці речовини містять активний інгредієнт міноксидил і являють собою лосьйон або піну, які потрібно втирати в шкіру голови. Варто відзначити, що ці кошти допоможуть зберегти волосся лише на потилиці, на лоб гарантії не дається. Існує окрема формула для жінок, так як чоловіче облисіння в деякій мірі відмінно від випадіння волосся у жінок. Тому, якщо ви жінка, переконайтеся, що купуєте вірний засіб.

2.


Приймайте таблетки. Однак таблетки призначені тільки для чоловіків. Приймайте їх щодня, щоб боротися з облисінням. Рецепт на них ви можете отримати, сходивши на прийом до дерматолога. І знову: ці таблетки позбавлять від облисіння лише потилицю. Однак якщо ви молоді і почали приймати ці ліки вчасно, ви зможете зберегти волосся і на лобі.

3.

Зробіть пересадку волосся. Раніше пересаджені волосся виглядали дуже неприродно, ніби волосся ляльки. Однак наука не стоїть на місці, і сьогодні можна пересаджувати волосся по одній волосині. Це зробило їх абсолютно не відрізнятимуться від звичайних волосся. Відрізнити пересаджені волосся можна хіба що під мікроскопом. Процедура пересадки амбулаторна. Ви зможете повернутися на роботу через день або два. Варто також відзначити, що метод пересадки волосся смугами досить застарів. Цей метод полягає в тому, що з потилиці вирізається частина волосся з шкірою і пересідає на лоб. Тепер технологія дозволяє пересаджувати по одному волосу, що не залишає на потилиці ніяких рубців і шрамів.

4.

Спробуйте лазерне лікування. Це незвичайне нововведення було недавно схвалено офіційно. Було доведено, що лазерна терапія дійсно сприяє росту волосся. І, на відміну від інших способів лікування, цей метод стимулює ріст волосся не тільки на потилиці. Подивіться більш детальну інформацію про лазерної терапії в інтернеті.
{LikeAndRead}

5.

Використовуйте загусники волосся. Ці кошти являють собою комплекс мікрочастинок за складом ідентичних волоссю, які необхідно розпорошувати на волосся. Такий засіб особливо підходить жінкам, так як саме вони страждають від часткового випадіння волосся по всій голові. Мікрочастинки осідають на прикореневій частині волосся, створюючи ефект густоти.

6.

Перестаньте так сильно турбуватися через облисіння. Випадання волосся може призвести до повільної, безперервної паніці. Спробуйте прийняти це і розкріпачитися. Озирніться навколо - ви побачите безліч привабливих лисих людей.
{/LikeAndRead}