Як боротися з підвищеним потовиділенням


Ви страждаєте від підвищеної пітливості? Наукова назва цього порушення - гіпергідроз. Для тих, хто відчуває гіпергідроз, він може бути причиною дискомфорту і незручностей у спілкуванні з людьми. Імовірно більше трьох відсотків людей страждають від тієї або іншої форми гіпергідрозу.

1.


Хоча підвищене потовиділення може бути викликано різними медичними особливостями організму, наприклад, зайвою активністю щитовидної залози, в більшості випадків очевидну причину виникнення гіпергідрозу знайти дуже важко. Чи спеціальний курс лікування від гіпергідрозу? Спеціального курсу від даного порушення немає, однак існують різні ефективні способи позбавлення від нього. Нижче наведено кілька порад з лікування підвищеного потовиділення.

2.


Користуйтеся антиперспірантами.

Це обов'язкова умова, якщо ви хочете позбутися від поту. Виберіть антиперспірант, що містить хлор і алюміній. Ці елементи найбільш ефективно борються з підвищеним потовиділенням. Наносите антиперспірант перед сном, оскільки в нічний час виділяється найменша кількість поту, що дозволить засобу добре вбратися в вашу шкіру. Деяким людям вистачає однієї цієї міри, щоб впоратися з гіпергідрозом.

3.

Ін'єкції ботокса.

Якщо антіпреспіранта вам не допомагає, ви можете зважитися на ін'єкції ботокса. Вам доведеться зробити 20 або більше ін'єкцій, і це допоможе забути про підвищений потовиділенні на 6-8 місяців. Побічним явищем є синці на тілі навколо місця уколу.

4.

Електрофорез.

Ця процедура використовується для позбавлення від гіпергідрозу рук і ніг. У процесі процедури вам необхідно покласти руки на маленький піднос з водою, по якій протікає електричний струм. Ток зробить шкірний покрив долонь більш щільним і не проникним піт. Перший раз треба зробити електрофорез кілька разів, щоб закріпити результат. Після цього, вам буде необхідно по одному разу повторювати процедуру, коли підвищене потовиділення буде знову проявлятися.
{LikeAndRead}

5.

Хірургічне втручання.

Якщо всі інші засоби не дають результатів, крайнім заходом боротьби з гіпергідрозом є хірургічна операція, в ході якої видаляються симпатичні нерви, пов'язані з потовими залозами. Операція проводиться через невеликий надріз на грудях, в який вставляється спеціальний оптичний прилад - лапароскоп. За допомогою цього приладу хірург може чітко бачити і пережимати потрібні нерви, що ведуть до потових залоз. Після операції протягом декількох днів ви зможете повністю повернутися до всіх звичним активних дій. Частка подібних операцій, що пройшли успішно, практично досягає 100%.
{/LikeAndRead}