Як кинути курити, концентруючись на диханні


Техніка фокусування на диханні здатна поступово зняти тягу до паління, без застосування інших засобів.

У будь-якому випадку, для отримання результату, потрібно якийсь час.

1.


ЯК Я МОЖУ ЦЕ ЗРОБИТИ?

Спробуйте кілька варіантів і виберіть той, який вам підійде. Якщо можливо, тримаєте очі закритими. Не намагайтеся змінити режим дихання, крім вправи, застосовуваного в екстрених ситуаціях. Нехай подих змінюється саме.

Кінчиками пальців. Доторкніться кінчиком великого пальця до кінчика мізинця. Вдихніть, видихніть, зробіть це три рази, рахуючи про себе на видиху. На першому видиху - один, на другому - два, на третьому - три. Повторіть по три вдиху-видиху на кожен з кінчиків інших трьох пальців. Коли дійдете до великого пальця, торкніться вказівним пальцем основи великого пальця і повторіть дихальна вправа. Потім поміняйте руку і виконайте все в тому ж порядку. Продовжуйте вправу, міняючи руки.

Фаланги. У кожного пальця 3 фаланги, розділені двома лініями. Доторкніться великим пальцем до першої фаланги мізинця. Один раз вдихніть і видихніть без рахунку. Переставте палець на другу фалангу і знову зробіть вдих-видих. Повторіть з останньої фалангою. Продовжуйте, пересуваючись по фалангам інших пальців. Коли дійдете до великого пальця пересування по фалангам здійснюйте вказівним пальцем. Поміняйте руку і повторіть вправу. Продовжуйте вправу, міняючи руки.

РАХУНОК. Коли ви вдихаєте, відчуйте легкий холодок в носі і на верхній губі. Коли видихаєте, повільно вважайте про себе. При першому видиху о-ді-н, на другому д-в-а, на третьому т-р-і. Потім повторюйте спочатку. Повторюйте вправу стільки разів, скільки вам захочеться. Кожен раз, коли ви втрачаєте фокусування на диханні або рахунку, починайте все з початку.

ВІДЧУТТЯ. При вдиху, постарайтеся відчути холодок в носі і на верхній губі. А при видиху - відчуйте тепло. Ви також можете зосередитися на розширенні і скорочення легенів на вдиху і видиху. Не використовуйте пальці і не вважайте про себе.

ДИХАННЯ в екстрених ситуаціях. Ця вправа дає швидкий ефект. Зробіть різкий вдих через ніс або рот. Повільно видихніть через злегка відкритий рот. Зосередьтеся на відчутті на губах і на надутих щоках при видиху. При виконанні цієї вправи, видих повинен бути довгим і повільним.

2.


КОЛИ Я МОЖУ РОБИТИ ЦІ ВПРАВИ?

Ви можете виконувати ці вправи в будь-який час, починаючи з самого ранку і до відходу до сну. Ця унікальна техніка не вимагає певного розпорядку, місця або пози, і немає ніяких правил і обмежень! Ми можете використовувати будь-яку вільну хвилину, коли вам нема чим зайнятися. Через кілька місяців це увійде у вас у звичку. Зрештою, ви будете автоматично виконувати вправи в стресовій ситуації, коли вас буде тягнути закурити. Ось кілька підтверджених досвідом рекомендацій.

Ви лежите в ліжку і намагаєтеся заснути. Скористайтеся вправами, щоб швидше засипати. Безсоння вам не страшна.

Ви прокидаєтеся. Починайте свій день з вправи, ще лежачи вранці в ліжку. Коли відчуєте бадьорість, можете вставати і починати свій день.

В очікуванні. Коли ви застрягли в дорожній пробці, стоїте в черзі, очікуєте прийому лікаря або поки завантажиться комп'ютерна програма - використовуйте цей час з толком, виконуйте дихальні вправи.

За кермом. Кожна зупинка на червоне світло - це привід для легкого розслаблення. Проробіть вправу на відчуття, поки не загориться зелений. Цю техніку можна використовувати і в дорожній пробці. Ви більше не будете відчувати злість на оточуючих.

Подорож на машині, в автобусі, на поїзді або літаку. Використовуйте цю техніку, щоб з користю провести час і розслабитися під час тривалої поїздки. Тоді ви не будете з нетерпінням чекати закінчення подорожі і залишитеся бадьорим.

Піші прогулянки. Виконуйте вправу на рахунок кожного разу, коли ви йдете пішки. Повторюйте число, поки не закінчиться видих. Наприклад, при першому видиху повторюйте кілька разів «один», і т.д. Через кілька тижнів ви зможете це робити навіть на бігу!

На робочому місці. Якщо ви не можете сконцентруватися, ваш розум втомився, ви відчуваєте стрес і напруга в тілі, зробіть дихальну паузу. Позбавтеся від стресу за пару хвилин!

У стресовій ситуації. Використовуйте вправу для дихання в екстреній ситуації, коли ви зліться, роздратовані, панікуєте або вам боляче, так ви зможете відновити контроль над собою.

3.

ІСТОРІЇ УСПІХУ

• «Я викурював по півтори пачки на день. Мені розповіли про вправі на рахунок. Всього через тиждень, протягом якої я займався один раз вранці і другий раз перед сном, я зміг зменшити кількість сигарет до 15 на день, не вживаючи ніяких інших заходів. Зараз я роблю вправи протягом дня і викурюю всього по 4 сигарети. Я відчуваю себе більш спокійним, я вже не зриваюся на людях, тому що контролюю себе. Саме чудове, що мені це нічого не коштує, мені не знадобилися пластир або заняття в спортзалі. Я всього досяг самостійно, і це чудове почуття ».

• «Кілька днів тому, поки я чекав прийому у психоаналітика, я прочитав брошурку про контроль дихання. З чистої цікавості я спробував кілька запропонованих вправ, особливо з пальцями. Я відчув, що напруга стало менше. Мені було цікаво спробувати цю техніку, щоб кинути палити, хоча налаштований я був дуже скептично. Мені захотілося закурити відразу після прийому лікаря. Замість того щоб полізти в кишеню за цигаркою, я проробив вправу з кінчиками пальців. По початку, я робив все швидко і дещо нервово. Але через кілька хвилин мені не просто не хотілося курити, я відчував себе набагато бадьоріше. Це було чотири дні тому. Мене все ще тягне курити, хоча і не так часто і набагато слабкіше, ніж раніше, але я замість цього виконую вправи. Це так просто, що навіть я, людина, не відрізняється терпінням і бажає отримувати результати негайно, виявив, що перемогти нікотинову залежність не так вже й складно. Спробуйте зробити цей комплекс вправ всього кілька разів і скористайтеся шансом поліпшити своє життя. Ви не розчаруєтеся »

4.

Коли ви виконуєте одне або кілька з представлених вправ, особливо вранці і перед сном, ви відчуєте, як ваш розум заспокоюється, а тіло розслабляється. Ви вже не тягнетеся до сигарети. Без особливих зусиль і примусу ви станете викурювати в день менше сигарет, як в історіях, розказаних вище. Один з людей, що спробували цю методику, викурював по 10 сигарет на день, у результаті навіть відчув огиду до паління! У деяких випадках результати можуть з'явитися трохи пізніше.

Киньте палити, не витрачаючи гроші і час! Якщо ви вже використовуєте засоби типу нікотинового пластиру, наша методика посилить результат.{/LikeAndRead}