Як швидко завагітніти за допомогою прогнозу овуляції


Вміючи точно розраховувати період овуляції і відстежувати базальну температуру тіла, пара, яка бажає завести дитину, може практично визначити період, коли шанси завагітніти особливо високі. Це допоможе зачати дитину набагато швидше, і, швидше за все, без вживання препаратів, що сприяють зачаттю.

1.


Щодня відстежуйте базальну температуру тіла. Щоранку, ще не встаючи з ліжка, вимірюйте температуру спеціальним градусником і записуйте всі дані в блокнот. Під час овуляції температура трохи підвищується, іноді навіть менше, ніж на градус. Однак, щоб завагітніти, Вам необхідно бути сексуально активної за два дні до того, як температура підвищиться. Це допоможе Вам відстежити найбільш сприятливий період для зачаття на наступний місяць.

2.


Слідкуйте за освітою цервікальної рідини. У період овуляції цервікальна рідина особливо густа і з вигляду нагадує яєчний білок. Ви можете помітити цю рідину у вигляді густих виділень на Вашому нижній білизні, причому настільки густих, що Ви, буквально, можете зібрати їх звідти.

3.

Майте при собі жіночий календар, в якому будете відзначати свій цикл. Овуляція у жінок настає в середині її циклу, що, наприклад, з 28-ти денного циклу увазі 14-й день. Намагайтеся займатися коханням зі своїм партнером ближче до середини Вашого циклу, і це обов'язково дасть свої результати. Пам'ятайте про те, що сперма затримується у Вашому організмі на 5 днів, так що заняття сексом за день чи за два також вітаються.{/LikeAndRead}