Як швидко завагітніти


З цієї статті ви дізнаєтеся, що можна зробити, щоб легко і швидко завагітніти.

1.


Перед тим, як спробувати завагітніти, відвідайте гінеколога. Ви дізнаєтеся, чи немає у вас захворювань або запалень, які можуть перешкодити зачаттю.

2. Зробіть тест на фолікулостимулюючий гормон. Тест можна купити в аптеці і зробити його будинку. Цей гормон впливає на ріст і дозрівання яйцеклітин жінки. Якщо у вас підвищений рівень фолікулостимулюючого гормону, це означає, що вам буде потрібно додаткова доза гормону для вирощування яйцеклітин. Підвищений рівень гормону може стати причиною безпліддя. Тому, якщо результат тесту буде позитивним 2-3 рази підряд, проконсультуйтеся з дільничним лікарем або гінекологом, як вжити необхідних заходів і уникнути безпліддя.

3.


Почніть дотримуватися здорового способу життя за кілька місяців до того, як плануєте завагітніти. Активніше займайтеся спортом, не пийте дуже багато спиртного. Приймайте фолієву кислоту та харчові добавки для вагітних. Поговоріть зі своїм терапевтом і попросіть його порадити вітаміни, які ідеально підходять саме вам. Вашому чоловікові або партнерові теж слід почати стежити за своїм здоров'ям.

4.

Купуйте кілька тестів на овуляцію в аптеці і починайте їх використовувати. Тести на овуляцію показують рівень ЛГ (лютеїнізуючого гормону) в сечі. За пару днів до овуляції рівень гормону ЛГ підвищується, так що це вдалий час для зачаття. Використовуйте цей метод кілька місяців поспіль. Здорова і більш-менш молода пара може зачати протягом 6-7 місяців. Якщо ви виконали всі наші вказівки і через 6-7 місяців не вагітні, зверніться за консультацією до лікаря.
{/LikeAndRead}