Як швидко позбутися веснянок


Деяким веснянки подобаються, інші ж їх терпіти не можуть. І зазвичай все відбувається врозріз з бажаннями людей. Ті, кому веснянки подобаються, народжуються без них, а ті, хто ненавидить свої веснянки, не можуть від них позбутися. Однак є працюючі способи, які можуть змусити веснянки піти і вже не повернутися назад.

1.


Перш за все, уникайте перебування на сонці. Створюється враження, що веснянки вискакують при перших сонячних променях, що потрапляють на шкіру. Якщо ви будете залишатися в приміщенні або виходити на вулицю тільки у хмарну погоду, то зможете запобігти появі небажаних веснянок.

2.


На ніч змащуйте веснянки лимонним соком. Сік допоможе зменшити веснянки. Щоб отримати значні зміни, може знадобитися кілька тижнів, однак вже в перший тиждень ви помітите, що веснянки стали світліше.

3.

Лазерна хірургія. Це дуже дорогий і нерідко небезпечний метод, зате довів свою ефективність у боротьбі з будь-якими веснянками, навіть самими темними.

4.

Просочіть зеленим чаєм рушник і покладіть його на ніч поверх веснянок. Зелений чай - це перевірений природний засіб, що допомагає позбутися веснянок.
{LikeAndRead}

5.

Пийте більше цитрусових соків. У апельсиновому соку, апельсинах, лимонах, грейпфрутах і винограді міститься велика кількість кислоти, яка зможе швидко освітлити ваші веснянки.{/LikeAndRead}