Як швидко скинути вагу після пологів


Як швидко скинути вагу після пологів? Це питання хвилює всіх молодих мам. Доглядаючи за новонародженим, вкрай важко знайти час для тренувань і дієти. З цієї статті ви дізнаєтеся, що, дотримуючись правильного харчування і виконуючи легкі фізичні навантаження, можна позбутися зайвих кілограмів і швидко прийти у форму після пологів.

1.


Коли можна починати займатися фізичними вправами?

Через тиждень після пологів можете почати здійснювати невеликі прогулянки. Якщо ви займалися під час вагітності, вам буде легше відновитися після народження дитини. Чи не мучте себе. Починайте поступово. Більше рухайтеся, виконуючи роботу по дому. Щодня здійснюйте нетривалі прогулянки, поступово збільшуючи час. Прогулянки корисні і вам і вашому малюкові. До активних тренувань можна приступати не раніше, ніж через 3 місяці після пологів. Але перед тим, як почати заняття, необхідно проконсультуватися з вашим лікарем.

2.


Дотримуйтеся дієти.

Позбавтеся від звички їсти за двох! Харчуйтеся досить калорійно, але уникайте зайвих жирів. Раціон повинен бути поживним. Віддайте перевагу індичці, курці, рибі, їжте хліб з цілісних злаків. Обов'язково снідайте. Як показали дослідження: сніданок допомагає уникнути проблем із зайвою вагою. Готуйте яєчню, тости із зернового хліба, їжте ягоди. Вживайте тільки знежирені молочні продукти. Необхідно включати в раціон їжу, багату клітковиною. Завжди майте будинку тільки корисні продукти, щоб уникнути спокуси перекусити чимось шкідливим.

3.

Вживайте мигдаль.

Ці горіхи надзвичайно корисні. Також дуже корисні яблука, апельсини, а от продуктів з високим вмістом натрію слід уникати.

4.

Годування грудьми спалює до 500 калорій на день і покращує метаболізм.
{LikeAndRead}

5.

Займайтеся йогою, пілатес. Це зміцнює м'язи черевного преса.

6.

Шопінг може служити непоганою альтернативою тренувань. Вирушаючи за покупками, припаркуйтеся подалі від торгового центру, щоб у вас була можливість пройтися пішки. Здійснюючи покупки, не поспішайте, не поспішаючи обійдіть весь магазин. Це свого роду фізична активність.

7.

Пийте більше води.

Виключіть або зведіть до мінімуму вживання газованої води і напоїв з вмістом кофеїну.{/LikeAndRead}