Як бути щасливим, якщо живеш один


Життя на самоті може бути спокійною і мирною
Кожен з нас іноді замислюється про те, як літні люди живуть самі по собі, без другої половинки. Ви боїтеся в старості провести залишок життя на самоті? Боїтеся залишитися без близької людини? Прочитайте статтю про те, як бути щасливим, якщо ви самотні.

1. Здоровий розум
Одна з найнеобхідніших складових успішного життя - адекватне мислення. Воно необхідне, щоб бути щасливим. Вкрай важливо любити себе. Деякі вважають, що любов до себе - гріх. Насправді ж - це дар. Коли ми любимо себе, ми піклуємося про своє здоров'я, відносно, думках, крім того, ми здатні сприймати що відбувається цілком, єдиної картинкою. Ми здатні з легкістю спілкуватися з іншими людьми і любити їх. Любов до себе аж ніяк не прояв егоїзму, як раз навпаки. Коли інші бачать, як ви ставитеся до життя і як ви щасливі, вони хочуть поглянути на світ вашими очима. Коли ви посміхаєтеся, посміхаються і люди поруч з вами. Коли ви дбаєте про себе, ви можете дати більше іншим, тому що знаєте, хто ви, у вас немає проблем із самовизначенням, вас рідше гризе почуття провини. Коли ви любите себе, ви добре знаєте, що викликає у вас неприємні емоції, і ви здатні уникати цього (людей, місць чи предметів). Коли здорові ваш розум, тіло і дух, ви живете довше і краще. Коли ви живете довше і краще, ви без проблем можете допомагати іншим і, звичайно ж, собі.

2.


Здоровий спосіб життя
Харчуйтеся правильно, щодня їжте якомога більше фруктів і овочів. Здійснюйте щоденні піші прогулянки або робіть зарядку. Намагайтеся рухатися мінімум 30 хвилин на день. Це дійсно корисно. Не бійтеся сміятися над собою, це теж принесе користь вашому здоров'ю! Частіше дивіться комедійні програми та фільми, щоб більше сміятися і простіше ставитися до життя ...

3.


Хоббі
Знайдіть заняття, які будуть вам цікаві. Ви любите малювати? Візьміть кілька уроків в художній школі. Любіть фізичні вправи? Гуляйте частіше в парку, а ще краще - купіть абонемент у спортзал. Постарайтеся знайти такий спортклуб, у якому проводитимуться заняття з усіх видів спорту, які вам цікаві. Може бути, ви захочете навчитися плавати (вчитися ніколи не пізно). Фізичні вправи допомагають підтримати розум і тіло у формі і уникнути стресу.

4.

Книги
По можливості проводите частину свого вільного часу в бібліотеці. Ймовірно, ви скажете «Я не люблю читати». Але спробуйте переглянути свої погляди. Читання - прекрасний спосіб відпочити, не вимагає великих витрат (особливо якщо будете брати книги в бібліотеці). Воно також допоможе вам відволіктися від своїх проблем. Якщо у вас є якесь цікаве хобі, то можна піти в бібліотеку і прочитати про нього що-небудь нове.
{LikeAndRead}

5.

Членство в організаціях
Можна вступити в який-небудь спортклуб, щоб зміцнювати свій розум і тіло. Можна стати членом релігійної організації або якого-небудь жіночого або чоловічого клубу. Там навіть можна знайти нових друзів. Спортзали можуть допомогти зміцнити здоров'я. Коли ви вдома, намагайтеся хоча б трохи виконувати вправи, які розучили в спортзалі. Рух - хороша штука. Крім того, воно допоможе вам забути про те, що ви живете на самоті в поганому сенсі цього слова.

6.

Держите будинок у чистоті і порядку.
Підтримуючи чистоту і порядок у своєму будинку, ви завжди можете насолоджуватися самітністю. Деякі люди люблять ароматизовані свічки. Я не відчуваю від них захвату, але комусь іншому аромати допомагають відчути себе умиротвореним і спокійним. Я люблю аромат полину, а ви завжди можете знайти запах, який подобається вам. Аромати надають будинку відчуття затишку, незалежно від того, прийшли до вас гості чи ви проводите час на самоті.

7.

Домашній вихованець (якщо такий варіант прийнятний)
Я прочитав у різних журналах декілька досліджень про те, як завдяки домашнім тваринам ваш будинок може стати більш затишним, спокійним і наповненим любов'ю. Тварини можуть походити на дітей. Залежно від темпераменту, вони вимагають багато часу і сил. Але, піклуючись про тварину, натомість ви отримаєте безмежну любов. Крім того, я читав статті про те, що тварини можуть допомогти самотнім людям відчувати себе по-особливому.

8.

Всі ці поради - лише мала частина того, що ви можете зробити, щоб насолоджуватися життям, живучи на самоті. Самітність зовсім не означає, що ви повинні вмирати від нудьги і самотності. Перетворіть свій будинок у королівство. Знайдіть парочку цікавих книг, візьміть у прокаті кілька хороших фільмів, спробуйте вирішити цікаву задачку, щоб розвивати розумові здібності, запаліть ароматизовані свічки і насолоджуйтеся своїм життям, харчуйтеся правильно, лягайте вчасно спати, знайдіть цікаве хобі і насолоджуйтеся, і головне - любіть себе.
{/LikeAndRead}