Як вибрати найкращий фільтр для душу


Ви знали, що приймаючи душ, ви використовуєте близько десяти літрів води за хвилину? Це багато води, особливо, якщо вона нефільтроване. Нефільтроване водопровідна вода може бути забрудненою. Занадто багато людей і не замислюються про використання душових фільтрів, хоча і п'ють бутильовану воду замість водопровідної. Виберіть найкращий фільтр для душу і збережете здоров'я.

1.


Визначтеся, чи хочете ви поставити фільтр для душу або купити систему фільтрації води в усьому будинку. Швидше за все, це буде залежати від вашого бюджету і планування водопровідної системи в будинку. У деяких будинках важко встановити систему для фільтрації води саме через особливості системи водопостачання.

2.


Визначте бюджет, що виділяється на покупку фільтру. Ціни на фільтри для душу варіюються від невисоких до захмарних. Постарайтеся знайти хороший фільтр для душу, який замінить душову насадку. Більшість людей вважають, що фільтри для душу монтуються в сам душ, але насправді фільтр для душу замінює душову насадку.

3.

Прочитайте, що кожен фільтр видаляє з води. Головна мета, яку люди переслідують, використовуючи фільтр для душу - видалення з води хлору. При очищенні у воду додають хімікати, що вбивають бактерії. Ці речовини потрапляють на ваше тіло, коли ви приймаєте душі чи киснете у ванній. Не дуже втішна картина - прийняти ванну, повну бульбашок і хімікатів.

4.

Ціна. Ви можете витратити на покупку фільтру для душу занадто багато, якщо просто підете в магазин побутової техніки та візьмете з полиці перший-ліпший фільтр. Вам слід почитати відгуки про марки у вибраному ціновому діапазоні. Вибрати фільтр для душу легко. Виберіть той, який вам подобається, легко встановлюється і підходить за ціною.
{LikeAndRead}

5.

Встановіть обраний фільтр для душу. Дотримуйтесь вказівок з установки. Якщо ви вибрали простий фільтр, він буде дуже простий в установці - відгвинтити стару насадку та прикрутити нову.
{/LikeAndRead}