Як вибрати хороший матрац


Від якості матраца залежить те, як ви себе будете почувати, встаючи вранці з ліжка. Особливо важливо зробити правильний вибір, якщо ви страждаєте від безсоння або проблем зі спиною. Скористайтеся нашими підказками, щоб ваш сон був здоровим і приємним.

1.


Пружини: побільше і тугіше
Чим більше пружин буде в матраці, тим краще він буде пристосовуватися до форми вашого тіла. На матрац за розміром стандартної двоспальним ліжка має припадати не менше ніж триста пружин. Більш тугі пружини забезпечують кращу підтримку спини, тому перед тим, як купувати матрац, перевірте його пружність.

2.Виберіть те, що підходить саме вам
Відвідайте якомога більше число магазинів, які торгують матрацами. Приляжте на матрац і полежіть, перекотіться з боку на бік, щоб зімітувати нічний сон. Якщо ви спите не наодинці, нехай ваш партнер теж приляже, тому що матрац повинен бути зручним для вас обох.

3.

Не купуйте секонд хенд
Матрац - один з небагатьох речей, які не можна купувати з других рук. Якщо на ньому вже спали, то він адаптувався до форми тіла цих людей, тому він ніколи не стане по справжньому «вашим».

4.

Не купуйте найдешевший
Матрац - це інвестиція в ваше здоров'я. Не варто економити на якості, просто щоб взяти подешевше. Хороший матрац служить більше десяти років, тому витрати на нього окупляться. Вибирайте розумно.
{LikeAndRead}

5.

Зверніть увагу на матеріали.
Обов'язково прочитайте, з чого складається матрац, список всіх матеріалів, а не тільки зовнішнє покриття. Деякі виробники наповнюють матраци поліхлорвінілом, який небезпечний для здоров'я. Крім того, подивіться на наявність алергенів, якщо ви страждаєте від алергії. Якщо ви стурбовані проблемою токсичних матеріалів, тобто величезний вибір матраців з органічними наповнювачами.{/LikeAndRead}