Як викликати лактацію


Стимулювання лактації - це процес штучної активізації вироблення молока жіночими грудьми. До такого засобу вдаються, коли материнська груди з якихось причин не виробляє молока сама по собі, а також у випадках усиновлення дитини або використання послуг сурогатної матері. Стимулювання лактації - альтернативний метод збільшення кількості молока, до якого вдаються ті жінки, які хочуть годувати грудьми.

1.


Порадьтеся з лікарем на предмет різноманітних способів викликати лактацію. Знайдіть найкращий варіант для себе і своєї дитини. По можливості зв'яжіться з фахівцем по годівлі грудьми.

2.


Стимулюйте груди: її можна масажувати всю, масажувати сосок або скористатися тонометри. Почніть стимулювати груди заздалегідь, щоб звикнути до цього процесу. Потроху збільшуйте час стимуляції. Молоковідсмоктувачі можна купити в спеціалізованих магазинах або в аптеці.

3.

Зверніться до лікаря, можливо, для стимуляції лактації вам доведеться приймати ліки, наприклад, Домперидон або Раглан. Уникайте ліків з побічними ефектами.

4.

Вдамося до допомоги лікаря для ін'єкцій естрогену. Коли рівень вмісту гормону досягне необхідної позначки, продовжуйте вводити гормони, що стимулюють утворення пролактину. Це спровокує вироблення молока в організмі жінки.
{LikeAndRead}

5.

Прикладіть дитину до соска, щоб він міг почати смоктати молоко. Чим сильніше ви стимулюєте груди, тим більше молока вона буде виробляти.
{/LikeAndRead}