Як викликати пологи вдома


Більшість жінок, яким потрібно штучно викликати пологи, відвідують лікарні. До штучних пологів вдаються з побоювання пролонгованої вагітності або при недостатньому рівні навколоплідної рідини. У лікарні пологи викликають за допомогою препаратів, призначених для дозрівання шийки матки, внутрішньовенного введення синтетичних гормонів і «спірних» препаратів, що призначаються не схваленого офіційними джерелами. Однак існує багато безпечних способів, за допомогою яких жінка може викликати пологи вдома.

1.


Пом'якшіть шийку матки. Для цього ефективно масло вечірньої примули. Приймайте його орально двічі на день в останній тиждень вагітності. На шийку матки можна також наносити м'які гелі. Краще, якщо з цим вам допоможе партнер.

Інший засіб для розм'якшення шийки матки - суміш стеблеліста потужного і клопогона гроновидного. 10 крапель стеблеліста потужного і 3 краплі клопогона гроновидного, розчинені в чашці гарячої води, повинні пом'якшити шийку матки за 1-2 дні. При бажанні напій можна підсолодити медом.

Часті статеві акти з майбутнім батьком теж корисні. Сперма - кращий пом'якшувач для шийки матки.

2.


Стимулюйте сутички. Якщо матка чутлива, ви можете спровокувати сутички, злегка мнучи живіт кожні 5 хвилин. Масло вечірньої примули може викликати часті короткі сутички. Щогодини приймаючи настоянку стеблеліста і клопогона, ви теж можете викликати сутички. Прийміть 1-2 дози гомеопатичного стеблеліста, це сприяє координації м'язів матки.

3.

Стимулюйте соски. При стимуляції сосків в кров майбутньому матері природним чином випускаються гормони, що викликають сутички. Спробуйте щогодини використовувати молокоотсос протягом 10 хвилин на кожній грудей, поки не почнуться сильні перейми.

4.

Натиснення на точки. Натискайте на точки посередині кожного плеча. Друга пара точок знаходиться на ширину долоні вище над гомілкою, позаду великогомілкової кістки. Натискаючи на ці точки протягом декількох хвилин, ви стимулюєте скорочення матки. Якщо ви відчуваєте невелику м'якість, ви знайшли точки правильно.
{LikeAndRead}

5.

Раздражите кишечник. У лікарнях для викликання пологів роками застосовувалися об'ємні, гарячі і мильні клізми. Вранці після гарного сну можна випити літр сливового соку. Ефективною альтернативою сливового соку є касторове масло. Прийміть за сніданком 60 мл касторової олії з апельсиновим соком і чекайте сутички протягом 6 годин.
{/LikeAndRead}