Як вилікувати афтозний стоматит


Поява цих маленьких ранок у роті настільки дратує, що хочеться зробити, що завгодно, лише б позбавитися від них. Сьогодні я хотів би вам розповісти, як зробити це відносно швидко.

1.


Візьміть чайну ложку солі і розігрійте трохи води. Перемішайте, вилийте в рот і полощіть порожнину рота протягом 30 секунд. Якщо сіль не допомагає, то можна спробувати харчову соду. Це допоможе полегшити біль.

2.


Змішайте перекис водню з водою в пропорції 1:1. Візьміть ватяну паличку і умочіть її в воду. Обробіть змоченою паличкою виразки в роті. Не ковтайте перекис водню.

3.

Якщо два цих способу не допомагають, то можна спробувати те, що називають «суспензія магнезії». Зазвичай її використовують як антациду, але вона також добре допомагає при афтозний стоматит. Нанесіть її на ватяну паличку і обробіть виразки, так само як і перекисом.

4.

Всі ці три способи ви можете застосувати у себе вдома, не звертаючись до лікаря. Якщо жодне з них не допомагає, то можливо вам доведеться звернутися до лікаря, і він пропише вам потрібні препарати.
{/LikeAndRead}