Як вилікувати запалення


Запальний процес супроводжується набряком, болючістю і червоністю. Він виникає в суглобах, але також може вражати і тканини органів. До запалення можуть призвести такі захворювання, як артрит, бурсит і аутоімунні розлади. Запалення являє собою захисний механізм організму у відповідь на появу вірусів, бактерій або пошкодження і може призвести до втрати рухливості ураженого суглоба. Лікування запалення дозволяє домогтися збільшення рухливості суглоба, після зняття гострого запалення можна переходити до інших методів лікування, включаючи усунення причини запалення.

1.


Для того, щоб полегшувати і контролювати біль, викликану запаленням, приймайте такі протизапальні препарати, як ібупрофен і напроксен. Якщо біль занадто сильна і не піддається контролю безрецептурними засобами, сходіть на прийом до терапевта. Лікар може виписати вам рецепт на більш сильнодіючі препарати.

2.


Тимчасово відмовтеся від дій, що підсилюють біль. Уникайте занять спортом або активним відпочинком, що зводить нанівець ваші зусилля по зменшенню запалення і полегшення болю. Якщо необхідно, попросіть допомоги у виконанні щоденних обов'язків.

3.

Користуйтеся допоміжними пристосуваннями. Носіть бандаж або підтримуючу підв'язку відповідно до рекомендацій терапевта для скорочення навантаження на запалені суглоби (включаючи колінні, тазостегнові і гомілковостопні).

4.

Використовуйте лікування льодом і теплом. Поперемінно прикладайте лід або тепло до ураженого суглоба. Визначте, що приносить вам найбільшу полегшення. Прикладаючи лід або тепло, використовуйте рушник, щоб уникнути подразнення шкіри.
{LikeAndRead}

5.

Зверніться за допомогою до фізіотерапевта. За допомогою фізіотерапії можна збільшити рухливість, силу і гнучкість суглобів. Регулярно застосовуйте доступні пристосування і виконуйте вправи, щоб позбутися від запалення і болю.
{/LikeAndRead}