Як вилікувати спазми


Біль і спазми під час менструації не дають вам спокою? Навіть самий чудовий день не в радість? Кілька днів на місяць страждаєте від дискомфортних, тягнуть, ниючі відчуттів? Перш ніж пити знеболюючі, спробуйте позбутися болю здоровими методами.

1.


Використовуйте тепло. Негарячу грілка - це дешевий і нешкідливий для здоров'я спосіб знизити больові відчуття. Якщо під рукою немає справжньої грілки, зробіть її самостійно, насипавши в щільний носок рис або сухі боби і прогрів в мікрохвильовій печі одну-дві хвилини.

2.


Прийміть гарячу ванну. Гаряча вода заспокоює і розслабляє м'язи і спазми в тілі. Доповніть ванну ароматичними свічками і м'якою піною з приємним ароматом.

3.

Випийте трав'яного чайку. Гарячий чай, особливо ромашковий, - це прекрасний засіб від менструального болю. Тепло розслабить животик, а трави заспокоять нервову систему.

4.

Робіть регулярні вправи. Медичні дослідження довели, що регулярні тренування між менструаціями значно скорочують больові відчуття і судоми та інші неприємні симптоми цих днів.
{LikeAndRead}

5.

Здрімніть. Деяким жінкам допомагає просто годинку інший подрімати і розслабитися.

6.

Прогуляйтеся. У протилежність попередньому раді, спробуйте «виходити» біль. Дослідження показали, що ходьба полегшує спазми, якщо постільний режим вам недоступний.
{/LikeAndRead}