Як виробити правильну поставу


Коли ваша мама просила вас не сутулитися, вона знала, про що говорила. Гарна постава не просто справляє гарне враження, вона ще й корисна для вашого здоров'я.

1.


У сьогоднішньому суспільстві ми багато часу проводимо сидячи. Ми сидимо за комп'ютером. Ми сидимо, коли ведемо машину. Ми дивимося телевізор сидячи. Коли ми Горб, це тисне на спину, викликаючи зсув хребетних дисків і защемлення нервів. Деякі люди навіть не підозрюють про те, що у них проблеми зі спиною, тому що погіршення стану відбувається поступово протягом довгого періоду часу.

2.


Погана постава може також стати причиною артриту і поганого травлення. Так що ж ми можемо зробити в той час, коли ми стоїмо і сидимо?

3.

Коли ви стоїте, уявіть, що ви маріонетка, яку тягнуть вгору. Витягніть своє тіло вгору, відведіть плечі назад і вниз, підтягніть живіт і таз, тримайте підборіддя на одній лінії з грудною кліткою і рівномірно розподіліть свою вагу.

4.

Коли ви сидите, розмістіть свої ступні горизонтально на землі, а ваше тіло нехай розташовується під кутом 90 градусів до ступень. Підсуньте свій таз до спинки стільця і знову уявіть, що ви маріонетка. Витягніть тіло вгору. Втягніть живіт, відведіть плечі вперед і назад, і нехай підборіддя знаходиться на одній лінії з грудною кліткою.
{LikeAndRead}

5.

На те, щоб поліпшити поставу, буде потрібно час. Якщо ви подовгу сидите за комп'ютером, нагадуйте собі про те, що потрібно вставати і робити розтяжку. І сидите в правильній позі.
{/LikeAndRead}