Як виростити здорову дитину


Виростити здорову дитину, якщо ви самі не ведете здоровий спосіб життя, може бути досить складним завданням. Проте завжди є можливості почати все заново і разом зі своїми дітьми стати здоровою родиною. Як правило, здорові діти виростають у здорових батьків, якщо будуть використовувати те, чому їх навчать в юності. Ось декілька порад про те, як виростити здорову дитину.

1.


У меню дитини повинні бути всі необхідні групи продуктів харчування. Постарайтеся по можливості зацікавити його харчуватися овочами та фруктами. Заохочуйте пити молоко, це дасть здоров'я кісткам і зубам. Вживання овочів дозволить дитині завжди бути в тонусі. А білок можна знайти не тільки в м'ясі, але і в яйцях і горіхах. Навчіть дитину їсти здорову їжу три рази на день.

2.


Привчіть дитину до праці і фізичним вправам. До тих пір, поки він займається, він буде залишатися підтягнутим, а його серце буде здоровим. Дитина може вступити в будь гурток: з плавання, боулінгу, малювання, ліплення. У місцевому центрі дитячого творчості зазвичай завжди можна знайти те, що може зайняти дитину.

3.

Навчіть дитину, як перетворювати свої недоліки в достоїнства. Якщо він буде робити помилки або з ним трапиться нещасний випадок, скажіть йому, що це нормально, і що він у своєму житті повинен вчитися на своїх помилках. Чим раніше дитина про це дізнається, тим менше буде себе засуджувати.

4.

Дозвольте йому заводити велику кількість друзів. Активно спілкується дитина буде більш щасливим, і дуже добре, якщо у нього буде багато друзів, до яких можна звернутися. Ці знайомі можуть залишитися його друзями і коли вони все подорослішають; вони можуть виявитися тими, кому ваша дитина зможе довіряти.
{LikeAndRead}

5.

Говоріть своїй дитині, що він гарний і розумний, що ви завжди її любите. Багато досягли періоду статевого дозрівання діти починають відчувати невдоволення своїми вміннями і тілом через свого статусу в школі. Якщо ваша дитина у себе вдома буде оточений любов'ю, і буде почувати себе захищеним, це вбереже його від невпевненості в собі в майбутньому.{/LikeAndRead}