Як говорити зі своїм лікарем


Ми часто так поспішаємо по життю, що коли приходить час піти до лікаря, ми не використовуємо час, відведений на прийом, на всі 100 відсотків. Ось кілька порад, які допоможуть вам отримати все необхідне від зустрічі з доктором (враховуючи дуже коротку тривалість прийому).

1.


Запишіть свої питання заздалегідь і принесіть список з собою. Обов'язково зафіксуйте відповіді, щоб не забути їх. Якщо ви чогось не розумієте, попросіть лікаря пояснити.

2.


Принесіть на перший прийом свою медичну карту. Візьміть з собою список всіх препаратів, які ви приймаєте. Не забудьте вказати дозування. Включіть в список вітаміни, оральні контрацептиви та лікувальні трави.

3.

Наведіть з собою чоловіка або дружину, партнера або друга, якщо це допоможе вам відчути себе більш комфортно і краще запам'ятати сказане лікарем.

4.

Важливо взаємодіяти з лікарем при прийнятті рішень, що стосуються вашого здоров'я. Намагайтеся дізнатися більше про ваш стан здоров'я і недугах. Чим більш інформованими і підготовленими ви будете, тим краще доктор зможе допомогти вам при лікуванні. За ваше здоров'я!
{/LikeAndRead}