Як робити ін'єкцію гормону росту


Гормон росту, також відомий як СТГ, використовується в медицині для корекції гормонального дисбалансу, що викликається процесами старіння. Дане лікування контролюється і призначається дипломованими лікарями. Перед тим як прописати лікування гормоном росту, доктору буде потрібно провести аналіз крові, що дозволяє визначити можливість використання цього препарату. Зазвичай лікування призначається у вигляді ін'єкцій, які пацієнт робить собі самостійно.

1.


Обробіть область уколу спиртом. Ваш лікар повинен був вказати оптимальну область для ін'єкції, яке залежить від вашої конкретної ситуації. Протріть місце уколу ваткою, змоченою спиртом, щоб не допустити потрапляння бактерій в кровотік.

2.


Підготуйте шприц. Вийміть шприц з упаковки і переконайтеся в надійній фіксації голки. Це дозволить уникнути довільного роз'єднання голки і шприца при ін'єкції.

3.

Наберіть приписана кількість розчину. Вставте шприц у флакон і наберіть необхідну кількість розчину. Лікар прописує необхідне дозування препарату в кожному конкретному випадку.

4.

Зробіть ін'єкцію гормону росту. Після того, як ви набрали необхідну кількість розчину в шприц, повільно введіть препарат у ділянку, зазначену лікарем.
{LikeAndRead}

5.

Ретельно спостерігайте за областю ін'єкції. Після першої ін'єкції препарату пильно спостерігайте за реакцією в області ведення препарату. В області введення може з'явитися почервоніння або запальна реакція. При появі даних реакцій проконсультуйтеся зі своїм лікарем про можливість подальшого застосування гормону росту людини.{/LikeAndRead}