Як завагітніти швидко і безпечно


Для багатьох пар спроби завагітніти можуть стати справжнім випробуванням, але кілька наших підказок допоможуть Вам досягти бажаного набагато швидше.

1.


Слідкуйте за своїм циклом. Період овуляції настає приблизно через два тижні після Вашої останньої менструації.

2. Після зносини полежте пару хвилин на животі. Це утримає сперму у Вашому організмі довше, таким чином збільшуючи шанси завагітніти.

3.


Не падайте духом. Практично ні в однієї пари не виходить зачати дитину відразу, так що намагайтеся і не втрачайте віри. До того ж, не перетворюйте любовні ласки у важку роботу. Робіть це з задоволенням, не зациклюючись лише на вагітності, і Ви самі побачите, що це принесе Вам кращі результати.

4.

Приймайте фолієву кислоту. Як показує практика, фолієва кислота збільшує шанси завагітніти. Але перед тим як почати вживати ці таблетки, проконсультуйтеся у лікаря.
{LikeAndRead}

5.

Перестаньте вживати продукти, що містять кофеїн! Він звужує кровоносні судини, тим самим перешкоджаючи швидкої і легкої вагітності.

6.

І все ж, якщо всі Ваші спроби завагітніти і завести дитину ніяк не увінчаються успіхом, зверніться до лікаря. Фахівець допоможе Вам визначити способи завагітніти, які підходять саме Вам.{/LikeAndRead}