Як заснути


Іноді заснути буває нелегко. Але сон - невід'ємна частина нормальної життєдіяльності. Якщо у вас є проблеми зі сном, це може негативно позначатися на багатьох аспектах вашого життя. У тіла є певні механізми, які допомагають виспатися. Однак часом ці функції порушуються. І для того, щоб знову навчитися нормально засипати, доводиться вжити певних заходів.
Я дам вам кілька порад. Сподіваюся, що, коли ви почнете їм слідувати, у вас поступово вийде засипати швидше.

1.


Найперше, що вам потрібно буде зробити, це знайти таку температуру, при якій ви себе комфортно почуваєте. Деякі пропонують спати при прохолодній температурі, проте не факт, що вам це допоможе. Вам потрібно самостійно знайти таку температуру, при якій комфортно саме вам. Коли ви будете лягати спати при такій температурі постійно, ваше тіло звикне засинати саме в цих умовах. У підсумку відхід до сну буде даватися вам легше.

2.


Друге, що вам слід зробити, це слідувати правилу «20 на 20» в ті дні, коли у вас виникають проблеми зі сном. Згідно з цим правилом, щоб швидше заснути, потрібно фокусувати увагу на чомусь протягом 20 хвилин. Ось як це працює. Якщо ви не можете заснути протягом 20 хвилин, вставайте. Протягом 20 хвилин чимось займайтеся. Читайте книгу, малюйте, пишіть. Потім лягайте і знову пробуйте засипати. Зазвичай це допомагає заснути набагато швидше.

3.

Третє, що ви повинні зробити, це почати дотримуватися певного режиму сну. Якщо ви будете лягати спати в один і той же час, це допоможе вашому тілу перебудуватися і почати готуватися до сну в певний годину. Це може виявитися нелегко, враховуючи, який хаотичний спосіб життя ми зазвичай ведемо. Однак, якщо ви будете так робити, ви відчуєте, наскільки легше вам буде засипати. Організованість принесе вам і інші плюси. Ви зможете запланувати інші дії, які допоможуть вам поліпшити ваш сон. Все це допоможе вам засипати набагато швидше.
{/LikeAndRead}