Як зачати дівчинку


Представлені нижче рекомендації про те, як зачати дівчинку, базуються на теорії доктора Шеттлса. Доктор Шеттлса зробив кілька простих спостережень, що стосуються відмінностей сперми, що містить X хромосоми («сперма-дівчинка») і Y хромосоми («сперма-хлопчик»). Відомо, що, оскільки сперма-хлопчик несе менше генетичного матеріалу, вона легше. За словами доктора Шеттлса, завдяки своєму меншій вазі сперма-хлопчик пересувається швидше сперми-дівчинки. Сперма ж дівчинка, нехай і повільніше, зате більш витривала і має більше шансів вижити в несприятливих умовах. Щоб дізнатися, як зачати дівчинку, читайте далі.

1.


Ви повинні займатися сексом в період з 2,5 днів після закінчення місячного циклу жінки до 3 днів перед наступною овуляцією. Починаючи з 2,5 доби до овуляції і закінчуючи 3 добами після займатися сексом ви не повинні (якщо порушите правило, то збільшите шанси народження хлопчика). Витримувати ці терміни може виявитися непросто, оскільки ніколи точно не відома дата наступної овуляції - її можна лише приблизно оцінити на основі попередніх циклів. Так як тривалість циклу може змінюватися, у питанні визначення кордонів є неабияка частка невизначеності. (Прогнозування майбутніх овуляції на основі минулих циклів припускає, що ви розбираєтеся в місячних жіночих циклах і досить компетентні, щоб використовувати методи, що дозволяють точно визначити час овуляції. Щоб досить точно спрогнозувати овуляцію, потрібно мати інформацію по-принаймні про два попередні циклах).

Теоретична основа того, як можна зачати дівчинку: сперматозоїди-дівчатка мають більше шансів вижити в статевих шляхах жінки і запліднити вийшла з яєчника яйцеклітину. Велика частина чоловічої сперми до моменту виходу яйцеклітини буде вже мертва.

2.


Фрикції під час сексу повинні бути неглибокими (наприклад, в місіонерській позиції)

Теоретична основа: чим далі від шийки матки до входу в піхву, тим більше кислої стає вагінальна середовище (у порівнянні з входом в піхву шийка матки має більш лужне середовище, особливо якщо вона наповнена родючої цервікальної рідиною). Чим слабкіше сперма-хлопчик, тим більше вірогідність її загибелі під час руху по вагінального каналу

3.

Жінка не повинна відчувати оргазм (партнер-чоловік обов'язково повинен!)

Теоретична основа даного методу: під час оргазму піхва і репродуктивний тракт секретує щелочесодержащіе речовини, які збільшують шанси сперми-хлопчика. Ритмічні м'язові скорочення підштовхують чоловічу сперму, дозволяючи їй швидко пройти репродуктивний акт. Природно, що в цьому випадку шанси зачати хлопчика зростають.

4.

Потрібно вживати в їжу продукти, які підвищують кислотність жіночого організму. На багатьох веб-сайтах розміщені списки продуктів, які нібито зміщують pH баланс організму в бік більшої кислотності або лужності. Деякі дослідники висунули припущення, що дієта, що включає більше кальцію і магнію і менше калію і натрію також збільшує шанси на зачаття дівчинки. Обливання оцтом за 15 хвилин до статевого акту теж може підвищити кислотність піхви (оцет можна купити в магазині, або приготувати самостійно). Перш ніж приступати до оцтовим обливань, проконсультуйтеся з лікарем.

Теоретична основа методу: в кислому середовищі ймовірність загибелі сперми-хлопчика вище. Більш витривалі сперматозоїди-дівчата виживають і можуть запліднити яйцеклітину.{/LikeAndRead}