Як ідентифікувати ліки


Що це за ліки? Ви знайшли таблетку або капсулу без упаковки в дорожній сумці і не можете визначити, що це? А може ви знайшли якусь речовину в кишені вашої дитини і хочете знати, що це таке? Є спосіб визначити походження ліки, а саме, заводського воно виробництва або кустарного. Читайте, як з'ясувати, з яким ліками ви маєте справу.

1.


Зверніться до професіонала.

Найнадійніший джерело інформації - це фармацевт або лікар. Покажіть непізнане ліки або таблетку фахівця, щоб він його ідентифікував. Спеціаліст володіє необхідною довідковою інформацією, а також професійними знаннями та досвідом, щоб ідентифікувати невідомі ліки, таблетки або інші речовини.

2.


Проведіть ідентифікацію онлайн.

Використовуйте програму-ідентифікатор таблеток онлайн. Введіть дані про таблетці: її форма, колір, а також букви або цифри, видавлені на таблетці і, у відповідність з цими даними, програма видасть можливі варіанти.

3.

Зверніться до Управління Росздравнадзора.

Федеральна служба з нагляду у сфері охорони здоров'я і соціального розвитку, або Управління Росздравнадзора у вашому населеному пункті може допомогти з ідентифікацією ліки по електронній пошті.

Пошліть опис препарату на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або адресу вашого найближчого управління. Допомога з боку служби з здравнадзору може бути дуже корисною, коли ви не можете ідентифікувати ліки іншим способом.

Якщо можливо, зробіть цифровий знімок ліки, і прикладіть його до електронного листа з докладним описом.

4.

Перевірте на вміст заборонених речовин.

Зверніться на веб-сайт центрального або місцевого управління Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків, яка також може ідентифікувати невідому речовину або ліки.
{/LikeAndRead}