Як позбутися від акне


Акне викликається надмірною виробленням шкірного сала. Люди з проблемною шкірою страждають від заниженої самооцінки. Вони соромляться себе і намагаються сховатися від усього світу, від сторонніх очей, вважаючи себе жалюгідними. Вугрі можуть виникнути в будь-якому віці. Причинами їх появи можуть бути стреси або сонячний вплив. У моєї дочки, наприклад, прищі з'являються як реакція на нову косметику. Деякі компоненти косметичних засобів можуть викликати алергію. У такому випадку слід використовувати якомога менше декоративної косметики. Лікарі стверджують, що прищі пройдуть самі по собі, що це вікове, як правило. Але змиритися з цією проблемою і нічого не робити - це не вихід із ситуації, так само, як і витискування прищів, після якого залишаються шрами.

1.


Якщо ви зіткнулися з даною проблемою, перше, що необхідно зробити - здатися дерматолога. Він призначить потрібне лікування. Можливо, вам доведеться спробувати декілька засобів, перш ніж ви знайдете те, яке підходить саме вам. Але ні в якому разі не змішуйте засоби, що не застосовуйте їх одночасно. Спочатку використовуйте один засіб, а потім приступайте до застосування іншого. Таким чином, у разі виникнення алергічної реакції, ви будете знати, що стало її причиною. Не призначайте лікування самостійно. Обов'язково проконсультуйтеся з дерматологом, дізнайтеся про побічні дії того чи іншого лікарського препарату.

2.


Щовечора очищайте обличчя, вмиваючись водою з милом. Якщо є можливість, робіть таку процедуру і протягом дня. При акне протипоказано користуватися скрабами, тому що вони посилюють дану проблему. Просто вмивайтеся, очищайте обличчя. Не слід користуватися парфюмованим милом. Попросіть фармацевта підібрати вам гарний мило для проблемної шкіри.

3.

У боротьбі з акне ефективно допомагають певні групи вітамінів, зокрема, Бета-каротин, який є однією з форм вітаміну А; цинк; вітамін E; С; вітаміни групи В. Перед прийомом обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Не варто займатися самолікуванням. Тільки фахівець може підібрати потрібний вам комплекс вітамінів.

4.

Позбутися від прищів або, принаймні, зменшити їх кількість, можна за допомогою парових ванн для обличчя, під впливом яких пори відкриваються і шкіра помітно очищається. Спробуйте кілька разів на тиждень робити таку процедуру і подивіться на результат.{/LikeAndRead}