Як позбутися від болю в ступнях


Якщо вас турбує біль у ступнях, ці поради будуть вам корисні. Ви дізнаєтеся, як зменшити або навіть повністю прибрати цю біль.

1.


Зручне взуття запобіжить виникнення болю в ступнях.

Від здорового стану ніг залежить загальне самопочуття. Коли виникає біль у ступнях, страждає все тіло. Тому носіть зручне, комфортне взуття. Уникайте носіння взуття, яка не підходить вам за розміром. Не поспішайте купувати нове взуття, не переконавшись, що вам в ній комфортно. Відмовтеся від покупки, якщо взуття не підходить вам за розміром, тому що постійне здавлювання приводить до виникнення болю в ступнях.

2.


Змінне взуття.

Вибираючи нове взуття, необхідно точно знати, на які випадки ви її купуєте. Якщо вас чекає важливий захід і вам неодмінно потрібно бути у гарних, модельних, але дуже незручних туфлях, обов'язково візьміть з собою якусь зручне взуття, щоб ви могли перевзутися відразу ж, як тільки закінчиться захід. Таким чином, ви уникнете виникнення болю.

3.

Щоденне дотримання гігієни знищує бактерії, що викликають біль у ступнях.

Щоб уникнути болю в ступнях, дуже важливо дотримуватися гігієни ніг. Слідкуйте за довжиною нігтів, стригите їх як мінімум раз на місяць. Слідкуйте за чистотою ніг, щоб не допустити розвиток бактерій, що викликають больові відчуття. Як випливає витирайте ноги після миття. Щоб знищити бактерії, скористайтеся ополіскувачем для порожнини рота.

4.

Якщо у вас болять подушечки пальців ніг, виконайте наступну вправу. Для цього вам знадобиться шкіряний ремінь. Сядьте на підлогу або в крісло з твердою спинкою. Тримаючи в руках кінці ременя, закріпіть його на подушечках пальців. Вийде немов колиска для ніг. Підніміть пальці вгору і акуратно натягніть ремінь. Не згинайте ноги. Долічіть до 8 і розслабтеся. Щоб позбутися від болю в ступнях, виконуйте таку вправу 3-4 рази на день.{/LikeAndRead}