Як позбутися від волосся


Більшість людей пишаються волоссям на голові, але в той же час існує безліч інших ділянок тіла, де волосся вкрай небажані. Волосся на тілі можуть бути вкрай непривабливі залежно від того, де вони знаходяться і яка частина їх видно. Однак не варто турбуватися про небажані волоссі. Існує багато доступних методів, за допомогою яких можна легко від них позбутися.

1.


Вивчіть різні методи видалення волосся. Їх дуже багато. Деякі методи досить болючі, інші - цілком терпимі. Перед тим як вибрати, який метод вам підходить найбільше, визначте чутливість своєї шкіри і ваш больовий поріг.

2.


Купуйте все необхідне. Залежно від того, який саме метод ви вибрали, вам можуть знадобитися крем або гель для гоління, верстат, пінцет, машинка для стрижки волосся, віск для епіляції і воскові смужки, крем для депіляції. Можна також оплатити процедуру лазерної епіляції або електроепиляции.

3.

Визначтеся, на який термін ви хочете видалити волосся - на короткий період часу або на довгий. Якщо ви хочете зробити процедуру швидко і легко, то краще всього вибрати гоління, крем для депіляції, вищипування пінцетом або видалення волосся машинкою для стрижки. Щоб видалити волосся на кілька тижнів або навіть більше, потрібно скористатися епілятором або воском. Щоб видалити волосся на більш довгий період або назавжди, потрібно зробити лазерну або електроепіляцію.

4.

Вимийте частина тіла, на якій ви збираєтеся видаляти волосся. Якщо ви видаляєте волосся самі, визначитеся з методом видалення волосся. Щоб поголити волосся, змастіть шкіру кремом або гелем для гоління. Користуйтеся тільки гострою бритвою. Переконайтеся, що голите по росту волосся, так ви уникнете вростання волосся. За допомогою машинки волосся можна видаляти з голови або інших ділянок, але будьте дуже акуратні. Перш ніж видаляти волосся, налаштуйте довжину волосся. Якщо користуєтеся кремом для депіляції, суворо дотримуйтесь інструкції і не перетримуйте крем довше покладеного часу, інакше можна отримати опік або роздратування шкіри.
{LikeAndRead}

5.

Коли будете вибирати між лазерної епіляції і електроепіляцією, проконсультуйтеся з фахівцем. У цих випадках краще всього звернутися до професіонала, щоб процедура пройшла правильно. Ці процедури можуть коштувати досить дорого. Щоб успішно пройти лазерну епіляцію, волосся повинне бути темніше, ніж шкіра. І лазерна та електроепіляція можуть зажадати проведення декількох процедур, щоб домогтися бажаного результату.
{/LikeAndRead}