Як позбутися запаху дохлої миші у вентиляції


Боротьба з гризунами може вестися практично нескінченно, особливо в сільській місцевості і протягом холодних зимових місяців. Миші прагнуть потрапити в будинок, щоб сховатися від холоду і дощу зовні. Так чи інакше, походжав по нашому дому миші можуть померти природною смертю, від отрут або в різних видах мишоловок. Коли це відбувається і тіло починає розкладатися, в будинку на деякий час з'являється вкрай неприємний запах.

1.


Визначте джерело запаху. Якщо ви зможете з'ясувати, звідки саме поширюється запах, у вас буде більше шансів позбутися від нього.

2.


Якщо вийде, приберіть тіло миші. Торкайтеся до нього тільки в рукавичках і відразу ж покладіть в пластиковий пакет. Намагайтеся якомога менше контактувати з тушкою і якнайшвидше винести пакет з дому.

3.

Необхідно знизити вологість у приміщенні. Якщо ви не можете знайти і прибрати тіло, вам залишається тільки по можливості прискорити процес природного розкладання, а тим самим і час, протягом якого у вашому будинку буде триматися неприємний запах. Для цього необхідно підвищити температуру і знизити вологість у домі. Щоб знизити вологість, увімкніть вологопоглинач.

4.

Використовуйте освіжувачі повітря. Якщо розкладання вже почалося, ви можете замаскувати з'явився запах, помістивши ароматизатор або нейтралізатор запаху поруч з вентиляційними отворами, з яких може виходити запах. Помістіть поглиначі запаху якнайближче до вентиляційних отворів.
{LikeAndRead}

5.

Не дозволяйте мишам проникнути в будинок. Поки ви чекаєте, коли запах, нарешті, зникне, вам необхідно перевірити всі місця, через які можуть проникати миші. Ізолюйте всі дірки або виходи назовні, намагайтеся не залишати двері і вікна, щоб миші не могли потрапити в будинок.
{/LikeAndRead}