Як позбутися від засосу


Неприємності трапляються і пристрасний поцілунок може призвести до зрадницької знаку любові - засос. На жаль, Ви не так вже багато і зможете з ним зробити. Засос - це ніщо інше як синець, а всім синців потрібен якийсь час, щоб зійти. Однак, є кілька прийомів, які можуть допомогти йому зникнути швидше. Прочитайте ці підказки, щоб дізнатися, як позбавитися від засосов.

Вам знадобляться:
- теплі компреси
- шарфи
- Гель Алое Віра
- маскує олівець
- пензлик для нанесення макіяжу

1.


Негайно застосуйте холодний компрес (хоча це може перервати пристрасний момент). Тримайте компрес 20 хвилин. Через холод кровоносні судини стиснуться, що зупинить поширення синяка (чим, по суті, і є засос).

2.


Якщо засос більше 48 годин, застосовуйте вологі теплі компреси, щоб зменшити біль і припухання. Як тільки кров перестала поширюватися навколо синяка, використовуйте тепло, воно розширить кровоносні судини і прискорить рух клітин крові. Найчастіше, вологі теплі компреси ефективніше сухих теплих компресів, оскільки вони краще проводять тепло під шкіру.

3.

Обережно, щоб не привернути небажану увагу, застосуйте маскує олівець відтінком світліше, ніж Ваша шкіра. Якщо засос жевріє, його можна сховати.

4.

Пам'ятайте, якщо всі інші способи не спрацювали, нічого не зрівняється з коміром водолазки або шарфом влітку.{/LikeAndRead}