Як позбутися від стрічкових черв'яків


Стрічкові черв'яки рідко паразитують в організмі людини, однак, вони можуть завдати величезної шкоди вашому здоров'ю.

1.


Прислухайтеся до себе, чи немає у вас симптомів, що вказують на зараження стрічковими хробаками, що живуть в сирому м'ясі, рибі і калі. Ви можете відчувати нудоту, слабкість і втрату апетиту або страждати від діареї. Ви можете самостійно виявити в калі яйця глистів або фрагменти їхніх тіл, але найкраще здати кал на аналіз або провести аналіз крові на наявність антитіл.

2.


Придбайте прописані ліки, якщо у вашому кишечнику виявлені стрічкові черв'яки. Як правило, в таких випадках прописують празіквантел або альбендазол, але у них є побічні ефекти і ваш лікар повинен спостерігати за ходом лікування, на випадок, якщо побічні дії проявляться занадто сильно. Вам доведеться знову відвідати лікаря через місяць, а потім через три місяці, щоб остаточно переконатися, що ваша організм очищений від паразитів.

3.

Перевірте, чи не укорінювався чи паразит у ваш організм далі. Це можна зробити за допомогою магнітно-резонансної томографії, за допомогою якої виявляються ураження або кісти інших органів, таких як легені, печінка або мозок. Лікар може прописати вам протизапальні стероїди, щоб зменшити запалення, викликане утворенням кіст. Для видалення цих кіст може знадобитися операція, а в окремих випадках навіть трансплантація органів.

4.

Майте на увазі, що є можливість виникнення неврологічних розладів в результаті серйозних випадків паразитичного зараження. Якщо присутні характерні симптоми, швидше за все, лікар призначить антибіотики і протиепілептичні препарати для запобігання нападів. Якщо хвороба прогресувала настільки сильно, існує реальна загроза для життя.
{LikeAndRead}

5.

Продовжіть курс лікування, регулярно відвідуючи лікуючого лікаря. Якщо не всі сегменти стрічкових черв'яків, яйця або зародки були знищені, існує ризик повторного зараження. Частіше мийте руки під час хвороби, особливо якщо готуєте їжу для інших людей. Брудних рук цілком достатньо для того, щоб яйця глистів потрапили в їжу.
{/LikeAndRead}