Як позбутися від гостриків


Гострики являють собою крихітних паразитичних черв'яків, які живуть у товстому кишечнику. Так як вони не представляють серйозної небезпеки для здоров'я, вони тільки викликають дискомфорт. Симптоми включають анальний свербіж, безсоння, дратівливість, і роздратування анальної області внаслідок розчісування.

1.


Визначте, чи є у вас чи у вашої дитини гострики. Найпростіший спосіб полягає в розміщення шматочка скотча на область ануса. Зробіть це насамперед з ранку, перед купанням або перед актом дефекації. Яйця, а іноді і черв'яки, прилипнуть до скотчу. Тоді ви зможете віднести їх до лікаря для аналізу.

2.


Після постановки діагнозу приступайте до лікування. Існує величезна безліч безпечних та ефективних ліків, що продаються як без рецепта, так і по ньому. Попросіть лікаря або фармацевта порекомендувати вам препарат.

3.

Лікування повинні пройти всі члени сім'ї, незалежно від того, чи є у них симптоми чи ні. Гострики передаються дуже легко.

4.

Позбутися від гостриків легко, але дуже велика ймовірність повторного зараження. Прийміть всі необхідні заходи обережності, щоб цього не сталося.
{LikeAndRead}

5.

Не дозволяйте дітям розчісувати анальну область. Один із способів полягає в надяганні на маленьких дітей нічного комбінезона або закритою піжами. Яйця часто потрапляють з рук в рот, так що це допоможе запобігти повторному зараженню.

6.

Ретельно мийте руки кожного разу після відвідування туалету, перед їжею або перед тим, як доторкнутися до продуктів харчування. Вчите своїх дітей робити те ж саме.

7.

Коротко стрижіть нігті. Це дозволить запобігти потраплянню яєць під них.

8.

Чи не гризіть нігті і не дозволяйте вашим дітям робити це.

9.

Періть простирадла, постільна білизна та рушники в гарячій воді. Яйця можуть жити до двох тижнів поза людського організму.

10.

Мийте і дезінфікують поверхні у ванній кімнаті. Вимийте стаканчик, тюбики зубної пасти та інші об'єкти, що знаходяться у ванній кімнаті.

11.

Регулярно користуйтеся пилососом. Мийте і чистіть іграшки та опудала тварин.
{/LikeAndRead}