Як позбутися звички жувати тютюн


Деякі люди вважають за краще не курити, а жувати тютюн. Однак це також загрожує різноманітними проблемами зі здоров'ям, такими як захворювання серця, рак ротової порожнини, хвороба ясен, у жінок - ускладнення під час вагітності. Тут наводиться кілька порад, як позбутися звички жувати тютюн у ваших же інтересах.

1.


Проконсультуйтеся з лікарем.

Незважаючи на те, що ефективність нікотинової жувальної гумки і нікотинового пластиру недостатньо вивчена при позбавленні від звички жувати тютюн, не варто скидати їх з рахунків. Крім того, існують і інші препарати, які могли б допомогти вам легше і швидше позбутися цієї згубної звички.

2.


Позбавтеся від всіх наявних у вас запасів тютюну.

Зробіть так, щоб максимально утруднити собі можливість його знову роздобути. Це допоможе вам у вашій рішучості зупинитися. Тіште себе тим, скільки грошей ви заощадите.

3.

Винагородіть себе.

Відкладайте кожен день гроші, які ви могли витратити на жувальний тютюн. І коли зберете певну суму, купіть собі що-небудь приємне.

4.

Знайдіть заміну тютюну.

Жувати тютюн - це нервова звичка, тому тютюн можна замінити на жувальну гумку без цукру для того, щоб рот був зайнятий. Думайте про те, наскільки це корисніше для організму, ніж жувати тютюн.
{LikeAndRead}

5.

Читайте літературу з даного питання.

Особливу увагу звертайте на літературу, в якій описується шкоду жувального тютюну для організму. Подібна інформація може зміцнити вас в рішучості позбутися залежності.

6.

Приєднайтесь до групи підтримки.

Якщо нічого не допомогло, почніть відвідувати групу бажаючих кинути жувати тютюн. Це підвищить вашу мотивацію і переконає в тому, що ви робите це для вашого ж блага.
{/LikeAndRead}