Як позбутися від пилових кліщів


Хочете вірте, хочете - ні, але в звичайному матраці може бути від 100 тисяч до 10 мільйонів кліщів. Кліщі люблять жити в матрацах, тому що в них тепло, а також тому, що вони можуть харчуватися нашої лупою. Пилові кліщі настільки малі, що ми їх не бачимо, однак випорожнення цих паразитів можуть викликати алергічну реакцію у деяких людей. Читайте нижченаведеної інструкцією, і ви дізнаєтеся, як позбутися від пилових кліщів.

1.


Помітного результату можна добитися, якщо щотижня прати постіль. Хоча ви можете і не прати всі постіль у гарячій воді, періть при температурі 55 градусів хоча б простирадла. Я стираю ковдри у холодній воді. Не забудьте про матрац і подушки. Щоб не прати подушки часто, надягайте на них пластикові чохли, а потім застібаються наволочки.

2.


При купівлі нового матраца можете залишити на ліжку пластиковий чохол і покласти матрац поверх нього. Ви можете також купити спеціальні непроникні для кліщів чохли. Пошукайте в інтернеті спеціальні простирадла та інші постільні приналежності. Виконуючи ці інструкції, не забувайте пилососити задню частину узголів'я ліжка та інші місця поруч з ліжком, де можуть мешкати кліщі.

3.

Позбавтеся від пір'яних і пухових подушок, їх важко прати. До того ж, вони представляють собою рай для пилових кліщів і алергенів. Використовуйте поролонові або синтетичні подушки. Вовняні ковдри неможливо прати, на відміну від нейлонових або бавовняних.

4.

Обробляючи дитячі ліжка, не забувайте про м'які іграшки. Якщо їх не можна прати, покладіть їх у пластиковий пакет і протримаєте ніч в морозилці. Цього має бути достатньо, щоб убити кліщів.
{LikeAndRead}

5.

Оскільки кліщі люблять тепло і вологу, потрібно час від часу залишати ліжко незастелені, щоб висушити її. Якщо ви збираєтеся це зробити, переверніть подушки так, щоб нижня сторона провітрилася.

6.

Регулюйте температуру в приміщенні, особливо якщо ви живете в помірному кліматі. Кліщі не люблять прохолоду.

7.

Пилососьте підлогу навколо ліжка щонайменше раз на тиждень. Якщо у вас дерев'яні підлоги, мийте їх вологою ганчіркою, щоб нічого не розліталося по повітрю і не осідало на ліжку. Періть фіранки, або краще викиньте їх і купіть вінілові жалюзі.

8.

Противоалергенні спреї дійсно допомагають. Розпорошуйте спрей по всьому будинку і тримайте балончик в спальні, щоб обприскувати матрац між пранням постільної білизни.
{/LikeAndRead}