Як позбутися від тютюнової залежності


Ця стаття про те, як позбутися звички жувати тютюн. Коли ви прийняли усвідомлене рішення покінчити з цією залежністю, наслідуйте наших порад, щоб уникнути стресу і симптомів ломки без нікотину. Це буде найкращим рішенням у вашому житті.

1.


Вітаємо вас! Ви прийняли рішення позбутися запасів тютюну - це найважливіший крок у позбавленні від тютюнової залежності. Для початку, вам необхідно переконатися, що ви позбулися всіх ємностей з тютюном і викинули їх у відро для сміття. Переконайтеся, що у вас більше не буде доступу до тютюнових запасам. Намагаючись покінчити з шкідливою звичкою, ви інстинктивно будете шукати звичну порцію, і немає нічого гірше, якщо вона виявиться у вас під рукою в легкодоступному місці.

2.


Тепер, коли ви позбулися цього сміття, складіть список причин, чому ви хочете зав'язати з цією звичкою. Це можуть бути ваші діти, ваша дружина, ваше власне життя, зекономлені гроші і так далі. Весь час тримайте цей список при собі, щоб ви могли дістати його і прочитати в той момент, коли вас знову потягне до тютюну.

3.

Це досить важко, але якщо ви вживаєте алкоголь, вам необхідно утриматися від нього якийсь час. Алкоголь провокує тягу до нікотину і послаблює вашу рішучість залишити згубну звичку. Спробуйте придумати собі заняття, наприклад, почитайте книгу або займіться спортом.

4.

Подумайте про придбання нікотинової жувальної гумки або пластиру. Їх можна знайти в безлічі магазинів, і вони допоможуть вам зменшити тягу до тютюну. Як мінімум, це буде черговим кроком до позбавлення від нікотинової залежності. В інтернет-магазинах можна також придбати альтернативний продукт, який буде нагадувати по консистенції тютюн, коли ви його жуєте, але не міститиме в собі канцерогени і токсини. Якщо вас зацікавив цей варіант, ви можете знайти цей продукт через пошукові системи в мережі Інтернет. Якщо вас тягне небудь пожувати, то деякі люди в таких випадках вживають насіння соняшнику.
{LikeAndRead}

5.

Заведіть собі календар і відзначайте кожен день, який провели без нікотину. Ви повинні вітати себе і заохочувати в кінці кожного такого дня.

6.

Намагайтеся уникати тих місць, де продають тютюн. Це досить важкий пункт, тому що його продають майже в кожному кіоску, але ви можете просто пройти мимо і не заходити без необхідності.

7.

Скажіть оточуючим вас людям, що ви хочете позбутися від тютюнової залежності. У цього кроку є подвійне перевагу. По-перше, близькі вам люди будуть наглядати за вами і перевіряти, як ви справляєтеся. По-друге, ви не захочете підвести цих людей, і це стане для вас додатковим стимулом.

8.

Пийте багато рідини на зразок води і апельсинового соку. Це допоможе вашому тілу очиститися і виведе з організму нікотин.

9.

З плином часу, коли ви місяць за місяцем утримує від вживання тютюну, вітайте себе з порятунком свого власного життя і з тим, що ви не витратили даремно багато грошей.
{/LikeAndRead}