Як уникнути викидня


Викидень може принести дуже багато болю. Викидень зазвичай відбувається в першому триместрі (перші три місяці) вагітності і часто обумовлюється генетичним дефектом. Певні чинники стану здоров'я і способу життя можуть збільшити відсоток ризику, однак існують кроки, які ви можете зробити, щоб зменшити ризик викидня.

1.


Отримайте належне медичне обслуговування, як тільки дізнаєтеся про вагітність. Спостереження з ранніх термінів вкрай важливо для нормального перебігу вагітності.

2.


Якщо ваше стану здоров'я вже залишає бажати кращого, зв'яжіться з вашим лікарем, як тільки дізнаєтеся про вагітність. Поставте йому всі ваші запитання і висловіть свою заклопотаність. Якщо ви приймаєте будь-які ліки, проконсультуйтеся з лікарем щодо наслідків, які вони можуть надати на майбутньої дитини, і як ваш стан здоров'я може вплинути на вашу вагітність. Поінформованість є важливим кроком до здорової вагітності.

3.

Харчуйтеся правильно. Здоровий раціон може гарантувати, що ви і ваша дитина отримаєте необхідні поживні речовини. Скоротіть кількість солі і оброблених харчових продуктів. Їжте більше фруктів і овочів.

4.

Киньте палити. Жінки, які курять, мають більш високий ризик викидня, ніж некурящі. Якщо ви курите, припиніть негайно. Не піддавайте здоров'я вашої майбутньої дитини ризику.
{LikeAndRead}

5.

Уникайте алкоголю і кофеїну. Не пийте алкогольні напої. Коли ви п'єте, з вами п'є ваша майбутня дитина. Алкоголь проходить через плацентарний бар'єр і вражає плід, що розвивається. Виключіть каву та інші напої з кофеїном зі свого раціону під час вагітності. Кофеїн - часта причина викиднів останнім часом. Прийміть запобіжні заходи і уникайте вживання кофеїну.

6.

Постільний режим може бути рекомендований, якщо у вас вже виник високий ризик викидня або, якщо у вас з'явився біль або кровотеча.

7.

Утримайтеся від сексу, якщо у вас виник біль або почалася кровотеча. Проконсультуйтеся з вашим лікарем, щоб переконатися, що у вас відсутня небезпека викидня.
{/LikeAndRead}