Як уникнути грибкових інфекцій


Грибкові інфекції піхви викликані дисбалансом природної флори піхви, який дозволяє грибку під назвою «кандида біла» вийти з-під контролю. Двома найбільш поширеними причинами, такими, що порушують флору піхви і приводять до розвитку грибка, є антибіотики і гормональний дисбаланс. У деяких жінок грибкові інфекції виникають з невідомих причин. 100-відсотково ефективного способу запобігання грибкової інфекції не існує, але за допомогою наступних порад ви зможете скоротити можливість її виникнення.

1.


Якщо ви схильні до грибкових інфекцій або проходите лікування антибіотиками, приймайте ацидофільні добавки або їжте йогурти, що містять ацидофілін. Ацидофілін - це хороша бактерія, яка бореться з грибком.

2.


Носіть бавовняну нижню білизну і уникайте тісного одягу. Піхві необхідна циркуляція повітря для підтримки балансу флори. Якщо ви схильні до грибкових інфекцій, у нічний час надягайте нічну сорочку і не носіть нижньої білизни.

3.

Не користуйтесь ароматизованої туалетним папером, гігієнічними серветками і тампонами із запахом, а також СПРИНЦІВКА. Всі ці речі порушують хиткий баланс в піхву. Періть нижню білизну порошками зі слабким запахом або без запаху. Сильнодіючі порошки можуть дратувати піхву.

4.

Мийте область піхви теплою водою без мила. Оскільки піхву очищається природним шляхом, для його миття достатньо теплої води.
{LikeAndRead}

5.

Після стільця підтирає туалетним папером у напрямку від себе (починаючи з боку піхви і у напрямку до анусу). Це запобігає забрудненню піхви фекальними масами, здатними занести бактерії, що сприяють росту грибка.
{/LikeAndRead}