Як уникнути морської хвороби


Багато людей страждають морською хворобою, перебуваючи на воді, зазвичай в результаті нестійкої руху судна, що викликається океанськими хвилями. До симптомів цієї хвороби відносяться різного ступеня нудота та запаморочення. Різні люди мають різні ступені чутливості до морської хвороби. Щоб уникнути морської хвороби, можна випробувати різні методи - від прийому лікарських препаратів до навчання тому, як зберігати свій центр ваги на воді.

1.


Спробуйте приймати таке безрецептурний лікарський препарат від заколисування в транспорті, як Драмамін. Багато хто вважає, що такі препарати можуть полегшити морську хворобу. Однак деякі лікарські засоби можуть погіршувати вашу розумову діяльність. Вони не допоможуть вам, якщо ви збираєтеся керувати судном або виконувати інші важливі обов'язки на морі.

2.


Вставте в одне вухо вкладиш. Так ваш мозок буде менш чутливий до закачування завдяки особливостям роботи системи вестибулярного апарату.

3.

Намагайтеся знаходитися ближче до центру судна, де руху судна не так відчутні, як по його краях.

4.

Дивіться у напрямку горизонту. Якщо ви повинні знаходитися на краю судна, фіксуйте погляд на чому-небудь далеко, це допоможе полегшити нудоту. Не слід читати або дивитися на нерухомі об'єкти, що знаходяться всередині судна. В результаті ваш мозок буде отримувати суперечливі сигнали в поєднанні з почуттям руху, що може погіршити прояви вашої морської хвороби.
{LikeAndRead}

5.

Візьміть з собою імбир. Багато хто вважає його справжньою панацеєю від заколисування. Або ж запасіться імбирним печивом, яке допоможе вам полегшити нудоту.

6.

Одягніть браслет. Браслети здавлюють певні точки на руці для того, щоб посилати сигнали вашому мозку, які повинні зменшувати нудоту. Такі браслети, призначені для профілактики морської хвороби, є в великому асортименті в аптеках.{/LikeAndRead}