Як уникнути появи цвілі у ванній кімнаті


Побутова цвіль не тільки виглядає потворно - вона може становити ризик для здоров'я людей, що живуть в будинку. Цвіль розмножується, випускаючи крихітні спори, які поширюються по повітрю, поки не осядуть на землю, або на іншу підходящу поверхню і починають рости. Якщо вдихати ці суперечки, то можуть посилитися симптоми у людей, які страждають алергією або астмою, і, в кінцевому підсумку, це може призвести до розвитку респіраторних захворювань. Деякі види цвілі дуже токсичні і викликають важку хворобу і навіть смерть. Тому важливо вжити заходів, щоб уникнути появи цвілі у вашому домі.

Цвіль вимагає теплої температури, вологості, води і їжі, щоб жити. Ванна кімната надає все це в достатку. Так як ми можемо запобігти цвіль у ванній?

Запобігання росту цвілі в основному зводиться до змісту ванної кімнати в чистоті. Наступні кроки допоможуть вам запобігти появі цвілі.

1.


Перевірка на герметичність:

Регулярно перевіряйте будь-які типи витоків у вашій ванній кімнаті. Це можна легко зробити під час прибирання. Пошукайте труби з можливим протіканням води і пощупайте області навколо труби на предмет вологи. Використовуйте ваш нюх. Повітря у ванній кімнаті, який пахне затхлістю, є ознакою зростання цвілі в місцях, які ви не можете бачити, часто через протікання труби в стіні. Якщо ви виявили витік, усуньте її негайно. Навіть невеликі витоку можуть викликати великі проблеми з цвіллю.

2.


Очищайте тверді поверхні:

Регулярно очищайте всі тверді поверхні у вашій ванній кімнаті, включаючи стіни і стелі. Є кілька продуктів, які можна придбати на ринку для очищення і запобігання цвілі, але суміш простого відбілювача з водою теж буде робити свою справу. Якщо у вас виникли проблеми з хлорсодержащими продуктами, перекис водню також є ефективною. Використовуйте перекис водню прямо з пляшки, чи не розбавляйте її водою, а потім змийте.

3.

Очищайте м'які поверхні:

Регулярно мийте фіранки для душу і кріплення. Виперіть тканина фіранки в пральній машині. Вимийте завісу з вінілу у ванній, замочіть в гарячій воді з миючим засобом, а потім акуратно його почистіть. Виперіть килимки та матраци для ванної в пральній машині.

4.

Зменшення вологості:

Відкрийте холодну воду невеликим натиском для пониження температури, це допоможе зменшити кількість пари, що з'являється у вашому душі. Використовуйте вентилятор, щоб запобігти появі вологи на поверхнях під час користування душем. Якщо у вас немає витяжної вентиляції у ванній кімнаті, використовуйте рушник або гумовий шпатель, щоб прибрати воду з плитки і стін, як тільки ви прийняли душ. Обов'язково відкривайте вікно щодня, навіть якщо на вулиці холодно, щоб дозволити свіжому повітрю циркулювати і сушити ванну кімнату.
{LikeAndRead}

5.

Приділяйте увагу деталям:

Завжди відкривайте душові фіранки після того, як ви прийняли душ - для хорошої циркуляції повітря. Не залишайте мокрі матраци для ванної або килимки на підлозі. Вішайте мокрі рушники та губки для просушування. Видаліть ванні приналежності з води і дайте їм висохнути на повітрі, перш ніж скласти їх.

6.

Фарбування:

Якщо ви роздумуєте про модернізацію або косметичному ремонті вашої ванної кімнати, прийміть заходи профілактики і почніть з вибору фарби, яка створює тверду поверхню для легкого миття. Глянцева і напівглянцева фарба ідеально підходить для ванних кімнат, так як вони створюють гладку поверхню без пор після висихання. Багато виробників пропонує фарби для кухонь і ванних кімнат, в які входять спеціальні добавки для контролю над цвіллю. Якщо ви не можете знайти такі фарби, попросіть продавця додати засіб від цвілі у фарбу при змішуванні кольорів.{/LikeAndRead}