Як уникнути застуди


На жаль, у лікаря немає можливості вилікувати звичайну застуду. У світі не існує антибіотика, здатного її вилікувати. Однак фістула та інфекції бронхів можуть поширюватися по організму; якщо Ваші симптоми тривають більше ніж десять днів, Вам необхідно проконсультуватися у терапевта. Інфекція може супроводжуватися такими симптомами, як тривалий кашель, мігрені та біль у грудній клітці.

1.


Кращий спосіб запобігти застуді - це повноцінний сон і споживання здорової та поживної їжі; тоді захисні сили організму і його імунна система будуть завжди працювати, як годинник. Приймайте мультивітаміни, додайте в раціон цинк і часник без запаху.

2.


Дослідження показали, що споживання курячого супу з локшиною сприяє зменшенню запалення, яке є причиною багатьох прикрих симптомів застуди.

3.

Йогурт є чудовим продуктом, він добре зміцнює імунну систему, а також сприятливо позначається на травленні. Тому споживайте по баночці йогурту в день.

4.

Якщо Ваша робота пов'язана зі спілкуванням з людьми протягом дня, мийте руки так часто, як зможете, або, якщо у Вас немає такої можливості, використовуйте антисептик для рук.{/LikeAndRead}